Dane kontaktowe

Genpact PL

Opolska 112
31-323 O3 Bussines Park, Budynek B, Kraków
małopolskie, Polska

www.genpact.com

NIP: 6772178988

Genpact

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT.


Obecnie zarządzamy 4700 procesami w 30 językach, poprzez sieć ponad 70 centrów operacyjnych w 20 krajach.

Współpracujemy z klientami z listy Fortune Global 500 i poza nią, oraz zatrudniamy ponad 77 000 osób w ponad 20 krajach, z kluczowymi biurami w Nowym Jorku, Palo Alto, Londynie i Delhi.

Nasi klienci to firmy w różnych branż, takich jak motoryzacja, bankowość i finanse, ubezpieczenia, produkcja, branża farmaceutyczna, telekomunikacja i logistyka.

Zapewniamy bezproblemowy serwis z naszych globalnych centrów, aby zaspokoić cele biznesowe, kulturowe oraz językowe naszych klientów.

Jesteśmy znani z generowania wpływu. Jeśli chcesz poznać nas lepiej odwiedź nas na www.genpact.com.

Dołącz do nas!

Lokalizacje

LUBLIN

Biuro Genpact w Lublinie powstało w 2008 roku jako pierwsze biuro w Polsce i zatrudnia obecnie ponad 230 osób. Z Lublina obsługiwane są procesy głównie dla klientów rosyjskojęzycznych oraz polskojęzycznych. Klienci obsługiwani z Lublina to m.in. firmy z branży farmaceutycznej, produktów konsumenckich, automotive. Procesy jakie obsługujemy w Lublinie to głównie procesy finansowo – księgowe oraz również obsługa klienta.

KRAKÓW

Genpact w Krakowie pojawił się w 2012 roku w wyniku przejęcia  firmy Accounting Plaza, dostawcy usług finansowo- księgowych oraz usług PeopleSoft ERP dla klienta z branży Retail. Biuro w Krakowie obsługuje obecnie procesy, miedzy innymi, w języku angielskim, czeskim, norweskim, francuskim, hebrajskim, włoskim czy niderlandzkim. W chwili obecnej w Krakowie zatrudnionych jest ponad 380 pracowników. Procesy obsługiwane z Krakowa to m.in. procesy finansowo- księgowe, People Soft ERP, service desk, Know Your Customer. Obsługujemy klientów z branży produktów konsumenckich, farmaceutycznej oraz bankowej.

SZCZECIN

Biuro Genpact w Szczecinie powstało na początku 2013 roku i bardzo dynamicznie się rozwija, licząc już ponad 160 pracowników. Oddział w Szczecinie prowadzi działania dla klientów państw niemieckojęzycznych, między innymi wiodącego banku, dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych oraz firm z branży farmaceutycznej. Procesy jakie obsługujemy w Szczecinie to m.in. usługi z zakresu finansów i księgowości, łańcucha dostaw i zamówień, obsługi klienta, procesy bankowe typu back – office.

Jak wygląda praca u nas

Account Payable (Zobowiązania)

Księgowanie faktur otrzymanych od klienta w systemie SAP.

Accounts Receivables (Należności)

Analiza płatności w celu wyjaśnienia otwartych faktur klienta.

General Ledger (Księga główna)

Proces zamykania ksiąg rachunkowych. księgowanie transakcji w księdze głównej oraz raportowanie.

Customer Service (Obsługa klienta)

Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług.

Order Management (Zamówienia)

Zapewnianie poprawności zamówień w celu jakościowej obsługi klienta.

Procurement (Zakupy)

Przeprowadzanie pełnego procesu zakupu - od znalezienia dostawcy, poprzez zamówienie i dopilnowanie terminów.

Ostatnie wpisy dla Genpact PL Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)