Dane kontaktowe

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

AL. JANA PAWŁA II 190
31-982 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 357 25 57
Fax: +48 12 357 25 57
[email protected]

www.gegenbauerpolska.pl

NIP: 7781121190

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką należącą do grupy przedsiębiorstw Gegenbauer Holding SE & Co. Kg z siedzibą w Berlinie.

Działamy od ponad 20 lat na rynku polskim i specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach Facility Management, które kierujemy do różnych sektorów nieruchomości: obiektów przemysłowych, inteligentnych budynków biurowych i centrów handlowo-usługowych, parków i obiektów logistycznych.

Kompleksowe i indywidualne rozwiązania usług utrzymania nieruchomości to nasza strategia, którą kierujemy się w codziennej pracy z Klientami. Dzięki zrównoważonemu gospodarowaniu zasobami oraz zaangażowanym pracownikom Gegenbauer Polska proponuje najwyższe standardy usług na terenie całej Polski. Codziennie dynamicznie pracujemy nad udoskonaleniem realizacji i rozszerzeniem zakresu usług kompleksowego utrzymania nieruchomości.

Więcej O Nas

W zakres naszej działalności wchodzą usługi zarządzania funkcjami technicznymi, ekonomicznymi i infrastrukturalnymi dla nieruchomości przemysłowych, logistycznych, biurowych i handlowo-usługowych.

Centrala oddziału i główne biuro spółki znajduje się w Krakowie, skąd wspieramy wszystkie realizowane usługi. Mając na celu realizację usług Facillity Management na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wspomagamy się naszymi zasobami nie tylko z poziomu centralnego, ale też jednostkowo. 

Zostań częścią naszego zespołu!

Oferujemy pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie. Pracując z nami, zdobędziesz cenną wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy firmą, która daje możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w naszych strukturach. Inwestujemy w rozwój pracowników. Zapewniamy szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień. Zachęcamy do dołączenia się do naszego zespołu, gdzie otrzymasz możliwość rozwoju swoich umiejętności zawodowych. Zostań częścią naszego sukcesu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)