Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GEFCO Polska

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 455 60 00
Fax: +48 22 455 60 01
[email protected]

pl.gefco.net/pl

NIP: 5252109503

POZNAJ NAS

Grupa GEFCO to ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Założona we Francji w 1949 r., posiada wieloletnie doświadczenie w pięciu podstawowych segmentach:

  •  Finished Vehicles Logistic - składowanie, dystrybucja i przygotowanie samochodów
  •  Overland - transport drogowy
  •  Overseas - transport morski, lotniczy i kombinowany
  •  Warehousing & Reusable Packaging - magazynowanie i zarządzanie opakowaniami zwrotnymi
  •  Customs - obsługa celna i podatkowa

GEFCO oferuje globalne i innowacyjne rozwiązania dla logistyki zaopatrzenia oraz  dystrybucji przemysłowej, zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Obecne w 150 krajach dysponuje siecią ponad 400 placówek na całym świecie, kontynuując swój rozwój głównie w Azji Środkowej, Wschodniej i na Bliskim Wschodzie, w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Ameryce Południowej. W 2016 r. Grupa zrealizowała obroty w wysokości 4,2 mld euro przy zatrudnieniu 12 000 osób, utrzymując tym samym pozycję w pierwszej dziesiątce europejskich grup logistycznych.  

GEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO. W Polsce firma działa od kwietnia 1999r. Siedziba główna mieści się w Centrum Warszawy. Oddziały GEFCO są zlokalizowane w rejonie Łodzi, Poznania, Katowic, Gliwic, Wrocławia, Rzeszowa, 3 w rejonie Warszawy (Grodzisk Mazowiecki, Natolin, Łajski) oraz w samym Krakowie. Rynek docelowy to głównie branże: motoryzacyjna - producenci samochodów, części i komponentów, elektroniczna, materiałów budowlanych, kosmetyczna, FMCG oraz inne przemysłowe. GEFCO Polska obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)