Dane kontaktowe

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Księcia Józefa Poniatowskiego 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 755 50 81

www.gedeonrichter.pl

NIP: 5291656994

Barbara Sowińska

Kierownik regionalny od 15 lat

Gedeon Richter to firma „na lata”. Daje bardzo dobre podstawy merytoryczne do pracy jako przedstawiciel medyczny. Są dobre szkolenia, a szefowie motywują do ciągłego doskonalenia się. Jeśli sprawdzasz się w tym co robisz i realizujesz cele masz możliwości awansu, ale też co kwartał otrzymujesz premię. Ważne jest też to, że po 3 latach pracy otrzymujesz „trzynastkę”. Nagrody jubileuszowe, też są wypłacane co 5 lat.

Ale bardzo ważna jest atmosfera w pracy. Ja pracując tu już dość długo bardzo to sobie cenię. Doświadczam  wiele życzliwości i  zrozumienia od osób pracujących na różnych stanowiskach w firmie. Tu  naprawdę ceni się każdego pracownika.

Katarzyna Łuczak

Pracuje od 15 lat, od 2 jest specjalista ds. rozwoju (szkoli i rekrutuje)

GR to firma, w której warto pozostać na dłużej…To nie bieg na krótkim dystansie lecz maraton. Gdzie zdażają się gorsze i lepsze momenty lecz zadowolenie i satysfakcję można osiągnąć patrząc zawsze do przodu, z dużym zaangażowaniem i dążeniem do realizacji swoich celów. Jestem pracownikiem firmy od 2006 r. Swoje pierwsze kroki w GR stawiałam na stanowisku Przedstawiciela medycznego. Czas pełen wyzwań, dużej satysfakcji z osiąganych wyników i niesamowita atmosfera w zespołach, bo było ich kilka J. Ciekawe i zachęcające do skorzystania programy motywacyjne. Firma dba o rozwój swoich pracowników. Mówiąc o rozwoju większość zada pytanie: Czy da się awansować? Oczywiście… Ja i wielu innych pracowników z GR jesteśmy tego przykładem.

Sylwia Wyspiańska

Przedstawiciel medyczny, pracuje od 4 miesięcy

W mojej ocenie firma bardzo ciekawa z wysoką kulturą organizacyjną.

GR mocno inwestuje w nowego pracownika , otrzymałam bardzo szeroki i solidny pakiet szkoleń.

Cieszę się ze mogłam dołączyć do tak zgranego zespołu . Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taka życzliwością i chęcią pomocy ze strony koleżanek , kolegów jak i kierownika . było to dla mnie ważne szczególnie w pierwszych tygodniach pracy.

Atmosfera pracy i kierownik są dla mnie kluczowe przy wyborze pracodawcy . W Gedeon Richter panuje przyjazna atmosfera . Szacunek , uprzejmość oraz życzliwość wobec podwładnych i przełożonych to standard firmy.  

Małgorzata Patela

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

W firmie Gedeon Richter pracuję od 10lat. Wielu pracowników również ma długi staż pracy, firma zapewnia dużą stabilność.

Cenię sobie profesjonalizm i pracowitość moich kolegów.

Panuje tu przyjazna i rodzinna atmosfera. Firma oferuje premie oraz dodatkowe benefity (pakiet medyczny i karnet na siłownie), które bardzo sobie cenię.