Dane kontaktowe

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Księcia Józefa Poniatowskiego 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 755 50 81

www.gedeonrichter.pl

NIP: 5291656994

Praca w Gedeon Richter

Dlaczego warto pracować w Gedeon Richter? Gedeon Richter jest częścią międzynarodowego koncernu, która zatrudnia ponad 10 tysięcy osób na całym świecie. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca firma zapewnia pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciekawe wyzwania zawodowe na miarę XXI - go wieku.

ETAP 1

Aplikacja

Sam proces rekrutacji rozpoczyna się od przesłania swojego cv. Można to zrobić odpowiadając na ogłoszenia zamieszczane na dużych portalach rekrutacyjnych lub bezpośrednio na adres [email protected]. W ostanim przypadku nie możemy jednak zagwarantować, że w danym momencie poszukujemy pracownikach w okolicy zamieszkania kandydata.

ETAP 2

Selekcja

Po analizie nadesłanych dokumentów kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu zweryfikowania niektórych informacji z cv i ewentualnego zaproszenia na  pierwsze spotkanie.

ETAP 3

Interview

To spotkanie ma przede wszystkim charakter rozmowy odnoszącej się do planów i motywacji kandydata. Jest też okazją do obustronnego poznania się osób, które być może będą współpracowały w niedalekiej przyszłości, odpowiedzi na najważniejsze pytania.

ETAP 4

Spotkanie z przełożonym

Podsumowanie tych rozmów jest podstawą do zaproszenia wybranych kandydatów na drugie spotkanie. Ma ono złożony charakter. Jego pierwsza część to spotkanie grupy kandydatów, w trakcie którego rozwiązuje się zdania  bezpośrednio lub pośrednio związane z realiami codziennej pracy. Druga część to pogłębione , indywidualne rozmowy z wybranymi kandydatami.

ETAP 5

Decyzja

Wynik tego etapu jest podstawą decyzji o wyborze i zaproponowaniu etatu konkretnemu kandydatowi. Spotkania rekrutacyjne organizowane są zależnie od okoliczności w rejonie zamieszkania kandydatów jak i w siedzibie firmy w Warszawie.