Dane kontaktowe

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Ks. J Poniatowskiego 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 755 96 48
Fax: +48 22 755 96 24

www.gedeonrichter.pl

NIP: 5291656994

Gedeon Richter Plc.

Gedeon Richter jest jedną z największych firm farmaceutycznych w krajach Unii Europejskiej. Główna siedziba koncernu znajduje się na Węgrzech, a nasze biura, zakłady produkcyjne, ośrodki badawcze można znaleźć w ponad 40 krajach świata. Staramy się zawsze być blisko naszych pacjentów by lepiej rozumieć ich potrzeby. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie farmacji łącząc przy tym ponad stuletnią tradycję i doświadczenie z osiągnięciami najnowszej technologii. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży produkty Gedeon Richter docierają do blisko 100 krajów na 5 kontynentach. Gedeon Richter jako międzynarodowy koncern pielęgnuje swoje unikalne zakorzenione w własnej tradycji wartości: troski o ludzi, o ich rozwój osobisty, o jakość życia, pielęgnując przy tym rozwój ich osobistych pasji. Obecnie zatrudniamy ponad 11 tys pracowników, których profesjonalizm i codzienne zaangażowanie sprawiają, że Gedeon Richter umacnia swoją pozycję lidera przemysłu farmaceutycznego w Europie – Środkowo Wschodniej.

W 2016 roku wartość sprzedaży produktów Richtera osiągnęła 1,2 mld euro. Świadczy to o zaufaniu klientów do marki i skuteczności leczenia za pomocą preparatów oferowanych przez koncern.

HISTORIE PRACOWNIKÓW

Katarzyna Rzewuska 

Specjalista ds. Rejestracji Leków
Prowadzenie procedur rejestracyjnych w Polsce i w krajach Unii Europejskiej

„Richter to firma, w której czuje się wsparcie i to, że nasze zaangażowanie, wysiłek jest doceniane. Stanowimy zgraną drużynę. Wspieramy się wzajemnie udowadniając, że wszystkie cele są do osiągnięcia, kiedy gramy do jednej bramki. W 2016 roku otrzymałam wyróżnienie „Pracownik Roku” w kategorii „Najlepszy start zawodowy”, to ogromna satysfakcja dla nowej osoby w firmie. Gedeon Richter daje perspektywę rozwoju i przekonanie, że robimy coś ważnego. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, zdecydowanie ponownie aplikowałabym do Richtera”.

Magdalena Kuropieska Deloff 

Specjalista ds. Public Relations

Komunikacja wewnętrzna

„Do zespołu Gedeon Richter dołączyłam w 2012 r. Odpowiadając za komunikację wewnętrzną mam codzienny kontakt z pracownikami różnorodnych działów w firmie – pracownikami biurowymi, pracownikami laboratoriów czy pracownikami z Wytwórni Leków Gotowych. Daje to ogromne możliwości poznania firmy i jej specyfiki pracy. Czuję, że moja praca jest potrzebna. W Richterze czuję, że jestem u siebie”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)