Dane kontaktowe

Gebruder Weiss Sp. z o.o.

Morawica 339
32-084 Morawica
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 34 99 000
[email protected]

www.gw-world.com/pl/greatjobs

NIP: 6762281029

O nas

Firma Gebrüder Weiss zatrudnia ponad 7 400 pracowników, posiada 170 oddziałów i osiąga roczny obrót w wysokości 1,77 miliarda euro (2020), co plasuje ją w czołówce firm transportowych i logistycznych w Europie.

Od lutego 2021 firma jest również obecna na rynku polskim. Na chwilę obecną zatrudniamy 85 pracowników w 7 oddziałach w Polsce.

Oprócz podstawowej działalności w zakresie transportu lądowego, frachtu lotniczego i morskiego oraz logistyki, firma prowadzi szereg wysoko wyspecjalizowanych rozwiązań branżowych i spółek zależnych pod parasolem Gebrüder Weiss Holding AG z siedzibą w Lauterach (Austria) - w tym firmę doradczą w zakresie logistyki x|vise, tectraxx (specjalista branżowy dla firm z sektora hi-tech), dicall (rozwiązania komunikacyjne, badania rynku, szkolenia), Rail Cargo (transport kolejowy) oraz Gebrüder Weiss parcel service GWP, współudziałowca austriackiej firmy DPD. Dzięki takiemu połączeniu usług grupa przedsiębiorstw może szybko i elastycznie reagować na potrzeby klientów.

Dzisiaj, po wdrożeniu wielu inicjatyw środowiskowych, ekonomicznych i społecznych, to rodzinne przedsiębiorstwo o 500-letniej historii jest również uważane za pioniera w zakresie zrównoważonych praktyk biznesowych.

Gebrüder Weiss oferuje swoim pracownikom niepowtarzalną atmosferę przedsiębiorstwa działającego na całym świecie, któremu udało się zachować ducha firmy rodzinnej. Szkolenia wewnętrzne i programy dokształcania wzmacniają pozytywną atmosferę pracy w GW. Czy to jako stażysta, specjalista czy menedżer: GW oferuje miejsce dla każdej kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)