Dane kontaktowe

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Grunwaldzka 413
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska

gwo.pl

NIP: 5841000656

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą, która od ponad 26 lat towarzyszy uczniom, nauczycielom i rodzicom w procesie edukacji. Bardzo prawdopodobne, że poznaliście nas już w szkole, korzystając z naszych podręczników do języka polskiego, historii, a przede wszystkim do matematyki. Być może pamiętacie nas także z ekranów komputera, tabletu lub smartfona – od ponad 11 lat oferujemy bowiem najpopularniejsze w Polsce aplikacje edukacyjne dla uczniów oraz narzędzia wspomagające pracę nauczycieli. Niedawno weszliśmy również na rynek książki dla dzieci i młodzieży. Eksperymentujemy też z innowacyjnymi produktami łączącymi publikacje drukowane z cyfrowymi.

Nie jesteśmy korporacją, ale firmą rodzinną stawiającą na samodzielność i kreatywność pracowników. Nasz zespół to mieszanka wiedzy i doświadczenia z młodzieńczym entuzjazmem. Łącząc różne pokolenia, wzajemnie się uczymy i inspirujemy.

Kogo szukamy

W Wydawnictwie zatrudnieni są specjaliści z różnych dziedzin. Staramy się wytyczać ścieżki kariery umożliwiające pracownikom rozwój i wykorzystanie nowych kompetencji, dlatego większość zatrudnionych zostaje z nami na długo. Firma ceni sobie ich lojalność, pomysłowość i umiejętność pracy w zespole. Tego oczekujemy również od kandydatów zainteresowanych pracą dla GWO. W ostatnich latach najczęściej szukaliśmy programistów i pracowników działu promocji, ale także m.in. redaktorów, projektantów aplikacji, operatorów DTP czy specjalistów od obsługi klienta. Równie ważne jak ich kompetencje zawodowe były: chęć doskonalenia się, samodzielność, inteligencja i wysoka kultura osobista.

Co możemy zaproponować

W naszym Wydawnictwie będziecie mogli uczestniczyć w tworzeniu publikacji – zarówno drukowanych, jak i cyfrowych – wykorzystywanych przez setki tysięcy uczniów w szkołach całej Polski. Dajemy możliwość pracy przy innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, wyznaczających trendy w szkolnictwie. Obiecujemy otwartość na nowe pomysły i premiowanie własnych inicjatyw pracowników. A to wszystko w przyjaznej atmosferze, w prestiżowej lokalizacji z jednym z najpiękniejszych widoków w Trójmieście. Chętnym oferujemy udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo zapewniamy dopłaty do zajęć sportowych, bezpłatną opiekę medyczną, polisę oszczędnościowo-emerytalną, a także udział w cyklicznych imprezach integracyjnych, również w formie wyjazdów zagranicznych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)