Dane kontaktowe

Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

Jaśkowa Dolina 2
80-252 Gdańsk
pomorskie, Polska

NIP: 2040000711

Informacja o nas

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje jest kontynuatorem tradycji komunikacji miejskiej sięgającej 1873 roku i największą firmą komunikacyjną na Pomorzu.  Zatrudniamy ponad 800 kierowców i motorniczych, którzy każdego dnia przewożą ponad 460 tysięcy pasażerów. Rocznie przejeżdżamy razem 28 mln km.

Najlepszy pracodawca w Polsce w kategorii transport i logistyka

fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje uznana została za najlepszego pracodawcę w Polsce w kategorii transport i logistyka, w rankingu magazynu Forbes.  To tytuł cenny tym bardziej, że w badaniach tych swoje miejsca pracy oceniali sami pracownicy.

Poland’s Best Employers 2021 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Podstawą badania była lista około 1800 pracodawców. Jak zaznaczają autorzy rankingu: “Trzysta podmiotów, które znalazły się na ostatecznej liście, to absolutna czołówka, najlepsi z najlepszych. To firmy, które należy – wręcz trzeba – podglądać i naśladować rozwiązania dobre dla pracowników i tak przez nich oceniane”.

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje w rankingu magazynu Forbes – Najlepszy Pracodawca 2021 – zdobyła pierwsze miejsce w kategorii transport i logistyka.

Więcej informacji nt. rankingu Najlepszy Pracodawca 2021 -> https://www.forbes.pl/rankingi/najlepsi-pracodawcy-w-polsce-2021-ranking-magazynu-forbes/es811l0?fbclid=IwAR1DoOeA36OHkg6pIydBZBQTaFm14G3fvbfWtBOa9SqIjdvT__OL9DYpyEs

Staże i praktyki

  • Praktyki bezpłatne

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów wyższych, spróbuj swoich sił w programie stażowym organizowanym przez Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. Praktyka trwa 1 miesiąc w okresie wakacyjnym. Studenci pod okiem dedykowanego im opiekuna mogą zdobyć praktyczne umiejętności w wybranym obszarze.

Jak aplikować ?

Do przesyłania aplikacji zachęcamy zarówno absolwentów studiów, lub studentów , którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w trakcie studiów. Student może aplikować poprzez zamieszczony na naszej stronie www.gait.pl - formularz.

Praktyki studenckie również organizujemy współpracując z Gdańskimi uczelniami, na zasadzie porozumień zawartych z uczelniami.

  • Staże z Gdańskiego Urzędu Pracy

Jeżeli jesteś absolwentem, lub osobą bezrobotną i chciałbyś odbyć w naszej Spółce staż możesz skorzystać z ofert udostępnianych przez Gdański Urząd Pracy, a My przy współudziale z GUP w Gdańsku zorganizujemy staż. Staż pracy może trwać do 6 miesięcy.

Staże – „Wakacyjny staż”

Jesteśmy fundatorem staży w projekcie „WAKACYJNY STAŻ” pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska. Ideą projektu jest umożliwienie studentom oraz absolwentom szkół wyższych zdobycia doświadczenia zawodowego oraz nowych umiejętności. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)