Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GAMIVO S.A.

Nobel Tower
ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.gamivo.com/pl/about-us

NIP: 5252729625

Jak wygląda rekrutacja:

ETAP 1

Aplikacja

Aplikuj do nas, a my sprawdzimy, jakie możliwości rozwoju jesteśmy w stanie Ci zapewnić!

ETAP 2

Selekcja

Jeśli twoje cv nas zainteresuje, możesz liczyć na kontakt telefoniczny z naszej strony. Osoba z Działu HR umówi się z Tobą na krótką rozmowę, podczas której zapoznasz się bardziej z Naszą firmą, a my poznamy Twoje oczekiwania i zaprosimy Cię na rozmowę bezpośrednią, już z managerem.

ETAP 3

Spotkanie z przełożonym

Rozmowa bezpośrednia z przełożonym. Podczas tego etapu dowiesz się również więcej o zespole do którego aplikowałeś/aś, poznasz technologie które są wykorzystywane i otrzymasz odpowiedzi na swoje bardziej szczegółowe techniczne pytania. W zależności od działu, do jakiego aplikujesz rozmowa ta może przybrać różną formę. Może Cię czekać krótki test ze znajomości języka angielskiego. A jeżeli aplikujesz na stanowisko analityczne lub developerskie, oprócz godzinnej rozmowy z managerem, spodziewaj się także technicznej rozmowy, która polega na rozwiązaniu różnego rodzaju zadań praktycznych.

ETAP 4

Decyzja

To już ostatni etap, podczas którego otrzymasz od Rekrutera feedback oraz decyzję odnośnie oferty dla Ciebie. Jeżeli przejdziesz pozytywnie rozmowę, przedstawimy Ci propozycję współpracy :)

ETAP 5

Zatrudnienie

Wiemy jak ważne są pierwsze dni w nowej pracy, dlatego każdy nowy pracownik może liczyć na indywidualne wsparcie w okresie wdrożenia.