Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GALILEUSZ - LESZEK LEWANDOWSKI

Ziębia 3A
87-812 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 603 594 088

www.galileusz.com.pl

NIP: 8881016903

Kim jesteśmy ?

Galileusz to szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Placówka ma w swej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 21 lat. Dzięki temu taka działalność może być rentowna nawet w małych miejscowościach. Część zajęć ma unikatową formułę, np. zajęcia praktyczne z anatomii w ramach lekcji z biologii. Wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, ponieważ kadrę nauczycielską wybiera osobiście Centrala.

Należymy do jednej z nielicznych branż, która w obecnym kryzysie daje szansę przetrwania i rozwoju.  

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy nauczycieli lub osób do wszystkich naszych oddziałów, mogących poprowadzić korepetycje z nauk matematyczno - przyrodniczych, humanistycznych oraz języków obcych.

Pragniemy nawiązać współpracę z nowymi franczyzobiorcami we wszystkich miejscowościach, w których nie mamy jeszcze oddziału.

Warunki współpracy

Pracownikom oferujemy pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze oraz dobre zarobki. Nie wymagamy wykształcenia pedagogicznego, natomiast poszukujemy osób mających wiedzę merytoryczną i umiejętność przekazywania tej wiedzy.

Franczyzobiorcom zapewniamy partnerskie relacje, prostą oraz niezawierającą ukrytych płatności umowę, opiekę przez cały okres współpracy, nowoczesny system informatyczny, materiały edukacyjne.

Więcej informacji na stronie www.galileusz.com.pl.