Dane kontaktowe

GALILEUSZ - LESZEK LEWANDOWSKI

Ziębia 3A
87-812 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 603 594 088

www.galileusz.com.pl

NIP: 8881016903

Kim jesteśmy ?

Galileusz to szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Placówka ma w swej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 21 lat. Dzięki temu taka działalność może być rentowna nawet w małych miejscowościach. Część zajęć ma unikatową formułę, np. zajęcia praktyczne z anatomii w ramach lekcji z biologii. Wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, ponieważ kadrę nauczycielską wybiera osobiście Centrala.

Kogo poszukujemy?

Obecnie poszukujemy franczyzobiorców we wszyskich miejscowościach gdzie nie mamy jeszcze oddziału oraz nauczycieli lub osób mogących poprowadzić korepetycje z nauk matematyczno - przyrodniczych, humanistycznych oraz języków obcych.

Warunki współpracy

Franczyzobiorcom zapewniamy partnerskie relacje, prostą, niezawierającą ukrytych płatności umowę, opiekę przez cały okres współpracy, nowoczesny system informatyczny, materiały edukacyjne.

Pracownikom oferujemy pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze oraz dobre zarobki. Nie wymagamy wykształcenia pedagogicznego natomiast poszukujemy osób mających wiedzę merytoryczną i umiejętność przekazywania tej wiedzy.

Więcej informacji na stronie www.galileusz.com.pl.