Dane kontaktowe

Galeon

Starogardzka 22
83-010 Straszyn
pomorskie, Polska
Telefon: 58 692 69 00
[email protected]

galeon.pl

NIP: 6040106819

O NAS:

Histora

Firma Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji luksusowych jachtów oraz łodzi motorowych - jesteśmy jednym z wiodących producentów jachtów luksusowych w Europie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów z całego świata są najlepszymi gwarantami naszej jakości.

Dzięki jasnej strategii zrównoważonego rozwoju firma zatrudnia obecnie ponad 1400 pracowników oraz dysponuje 35 000 m² hal produkcyjnych i montażowych co pozwala na realizację coraz ambitniejszych wyzwań.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Możliwość realizacji ciekawych projektów:

Każdy wielki projekt zaczyna się od śmiałej idei, chęci aby stworzyć coś pięknego i niezapomnianego. Bezcenne doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat umożliwia nam wprowadzanie nowych, często bardzo odważnych rozwiązań, które pozwalają nam pozostawać wśród najbardziej innowacyjnych producentów jachtów na świecie.

Wpływ na rozwój firmy:

Aby realizować nasze ambitne plany ciągłego rozwoju musieliśmy rozbudować i unowocześnić nasze zaplecze produkcyjne. Dzięki drugiej fabryce z mariną i dostępem do morza, mamy teraz możliwość budowania jeszcze większych jednostek a nasi klienci zyskali doskonałe miejsce do cumowania i zimowania swoich jachtów.

Cele na przyszłość:

Na przestrzeni lat jachty Galeon zyskały renomę ze względu na swój ciekawy design, doskonałe osiągi oraz niespotykaną jakość wykonania. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie naszych produktów poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, usprawnianie procesów produkcyjnych oraz dbałość o najmniejsze nawet detale, które kształtują ostateczny obraz naszej marki.

NASZE DZIAŁY

Każdy z naszych jachtów przechodzi długą drogę od projektu aż po ostateczne testy. Dzięki ścisłemu monitorowaniu procesów produkcyjnych spełniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Każdy z autonomicznych działów ma ściśle określone cele i zadania, tak aby gotowy produkt spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Główne obszary, w których możesz pracować w naszej firmie:
Produkcja: Spawacze, Stolarze, Mechanicy, Hydraulicy, Elektrycy, Polernicy/Lakiernicy, Tapicerzy, Operatorzy CNC, Laminiarze, Monterzy
Konstrukcja: Konstruktorzy i Technicy, Projektanci, Inżynierowie
Wsparcie produkcji: Nadzór, Kontrola Jakości, Obrót Materiałowy, Magazyn, Kontroling Produkcyjny, Zaopatrzenie
Serwis: Serwisanci i Inżynierowie
Sprzedaż: Project Managerowie
Administracja: HR, Finanse, IT

Dział stali i aluminium

Dział ten odpowiedzialny jest za wszystkie metalowe i szklane części jakie znajdują się na jachtach Galeon. Od małych śrubek, poprzez zbiorniki i relingi aż po suwane drzwi i okna- nasz wykwalifikowany personel jest w stanie wytworzyć praktycznie dowolne kształty i wielkości. Wszystkie elementy muszą spełniać rygorystyczne wymagania co do jakości i wytrzymałości, ponieważ to od nich zależy bezpieczeństwo i komfort przyszłego użytkownika jachtu.

Stolarnia

Na jachtach Galeon wszystkie meble robione są na wymiar pod indywidualny projekt. Począwszy od szafek poprzez blaty aż po gotowe kanapy i zabudowy- każdy element wykonany jest z troską i precyzją. Użycie wielu egzotycznych gatunków drewna i ręczne wykończenie wnętrza zapewnia charakterystyczny i ekskluzywny wygląd każdego modelu.

Dział laminatów

Tutaj, indywidualnie dla każdego z modeli, przygotowywane są formy kadłubów. Proces ten zajmuje od dwóch do sześciu miesięcy i wykonywany jest z niezwykłą precyzją ponieważ od jakości formy zależą późniejsze parametry jachtu. Dobrze dopracowany kadłub gwarantuje bezproblemową współpracę z resztą komponentów. Kolejnymi etapami produkcji są: woskowanie, pokrywanie żelkotem celem nadania koloru i warstwy ochronnej oraz laminowanie.

Główny dział montażowy

Tutaj goły kadłub przeistacza się w gotową luksusową jednostkę. Specjaliści z różnych działów montują elementy wyposażenia wnętrza, sprzęt elektroniczny oraz wszystkie instalacje według indywidualnej specyfikacji. Na miejscu montowane są również silniki oraz ich osprzęt- serce każdego jachtu motorowego. Halę produkcyjną opuszczają gotowe jednostki, które czekają jeszcze testy na specjalnie przygotowanym do tego celu basenie.

Basen testowy

Ostateczną fazą budowy jachtu są testy na basenie. Skrupulatnie sprawdzane jest spasowanie wszystkich elementów wyposażenia, wyważenie jednostki oraz jej zgodność ze specyfikacją. Na koniec badana jest praca silników oraz dzięki możliwości symulacji opadów deszczu- szczelność kadłuba oraz wszystkich uszczelek. Rygorystyczne kontrole jakości pozwalają nam utrzymać najwyższą jakość produktów, które opuszczają naszą stocznię.

A oprócz tego pracujemy w Dziale Kontroli Jakości, Projektowania, Finansach, Sprzedaży, Serwisie, Kontrolingu Produkcyjnego, Obrotu Materiałowego i HR.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA, PRASA O NAS

Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdują się aktualne informacje: galeon.pl

Kontakt:

Główna siedziba mieści się w Straszynie (pierwszy zjazd z Obwodnicy) przy rondzie z Gdańskiem, gdzie jest hala produkcyjna mniejszych jednostek pływających.

Straszyn ul. Starogardzka 22

Druga lokalizacja z halą produkcyjną dużych jachtów mieści się w Wiślince przy Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.

Wiślinka ul. Fosfogipsowa 2

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)