Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

G.EN. Operator Sp. z o.o.

Dorczyka 1
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 618 29 98 20
Fax: +48 618 29 98 22
[email protected]

www.gen.com.pl

NIP: 6690502773

Kim jesteśmy?

G.EN. Operator Sp. z o.o. to firma z 30-letnią tradycją i doświadczeniem w dostarczaniu paliwa gazowego. Za pośrednictwem własnej sieci gazowej, na którą składa się ponad 3 000 km gazociągów dystrybucyjnych oraz 170 km gazociągów przesyłowych dostarczamy gaz do ponad 44 000 odbiorców.

Działamy na obszarze 5 województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko – pomorskiego i zachodniopomorskiego.

W skład infrastruktury wchodzi również kilkadziesiąt stacji redukcyjno - pomiarowych i pomiarowych pierwszego stopnia oraz ponad 200 stacji drugiego stopnia dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych.

Eksploatujemy 5 stacji regazyfikacji ciekłego metanu, co pozwala nam dostarczać gaz do odbiorców oddalonych od sieci przesyłowych. Jakość gazu dostarczanego z krajowego systemu przesyłowego oraz lokalnych źródeł monitorowana jest na bieżąco przy zastosowaniu chromatografów gazowych. Wszystkie nasze obiekty są ztelemetryzowane, a dane z nich dostępne online.  

 

W grupie możemy więcej.

Właśnie dlatego należymy do Grupy HANDEN, której właścicielem jest Spółka VNG Handel & Vertrieb GmbH wchodząca w skład Grupy VNG.

VNG AG z siedzibą w Lipsku zarządza grupą firm energetycznych (Grupa VNG), w której skład wchodzą przedsiębiorstwa z takich krajów jak Austria, Czechy, Norwegia, Polska, Słowacja i Włochy.

Wspólna wymiana doświadczeń i pomysłów pozwala na ciągły rozwój, z korzyścią dla naszych Klientów.

NASZE WARTOŚCI

Sprzedajemy i dostarczamy gaz pozyskiwany przede wszystkim z polskich złóż. Blisko 80% dystrybuowanego paliwa pochodzi z kopalni znajdujących się na naszym obszarze działania. Pozostała część surowca to gaz z systemu przesyłowego albo ze stacji regazyfikacji.

W swojej działalności kierujemy się zasadą „Być blisko Klienta”. Angażujemy się w przedsięwzięcia kulturalne, naukowe, sportowe i związane ze sztuką. Nasze inicjatywy dotyczą głównie dzieci, młodzieży i osób potrzebujących. Wspieramy różne projekty o charakterze lokalnym i ogólnopolskim.

Dołącz do nas

Siedziba G.EN. Operator Sp. z o.o. znajduje się w Tarnowie Podgórnym. Nasze oddziały mieszczą się w Karlinie, Kaźmierzu, Pucku i Twardogórze, a biura terenowe zlokalizowane są w Kamieniu Pomorskim, Jelczu-Laskowicach, Brodnicy i Miastku.

Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz szeroki wachlarz dodatkowych świadczeń takich jak:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, wypoczynku, nauki języków obcych.
  • Wyjazdy integracyjne
  • Szkolenia
  • Świadczenia socjalne

 

Przyjazna rekrutacja

Podczas spotkań rekrutacyjnych rozmawiamy o kompetencjach, wzajemnych oczekiwaniach oraz odpowiadamy na wszelkie pytania kandydatów. Dla wybranych stanowisk przeprowadzamy testy weryfikujące umiejętności. Dbamy również o Wasze i nasze bezpieczeństwo. W czasie pandemii organizujemy spotkania on-line. Niezależnie od wyniku rekrutacji kontaktujemy się z każdym uczestnikiem rozmów kwalifikacyjnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)