Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fudo Security Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 178
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 100 67 00
[email protected]

fudosecurity.com/en

NIP: 5242521745

Poznaj nas

RIGHT PEOPLE IS ALL YOU NEED 

Dlatego Fudo Security, to przede wszystkim #fudosquad! Jesteśmy grupą ponad sześćdziesięciu osób o różnych umiejętnościach, zainteresowaniach i o różnym doświadczeniu. Właśnie te różnice są naszą mocną stroną!
W pracy możemy być przede wszystkim sobą. To, co jest naszym wspólnym mianownikiem to ambicja i chęć rozwoju. Kolejne nasze cele osiągamy wspólnie! Biuro przy Al. Jerozolimskich 178 jest główną siedzibą naszej firmy, a chwila w naszej bawialni wystarczy, żeby być na bieżąco z życiem #FudoSquadu.. Nasze drugie biuro znajduje się w Dolinie Krzemowej (USA), gdzie wraz z amerykańską częścią #FudoSquadu, mieszkają i pracują dwaj założyciele naszej firmy.

Aktualnie pracujemy głównie zdalnie, ale jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Nasze Zespoły spotykają się codziennie rano wirtualnie by zaplanować kolejny dzień, raz w tygodniu spotykamy się wszyscy na ogólnofirmowych callach z Zarządem, czyli Patrykiem (CEO) i Pawłem (CTO). Od czasu do czasu widujemy się też w biurze lub mniej oficjalnej formie - gdzieś na mieście. :) 

IN BUSINESS RELATIONS WE TRUST

Cenimy sobie relacje biznesowe, dlatego często można nas spotkać na targach i konferencjach w różnych częściach świata. Przy naszych stoiskach nigdy nie brakuje ani ludzi, ani gadżetów (chyba, że szybko się rozejdą :)).
Nasi Klienci pochodzą zarówno z Europy, jak i innych części świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, z krajów rosyjskojęzycznych, Półwyspu Arabskiego, zachodniej Europy. Stawiamy pierwsze kroki również w krajach azjatyckich i afrykańskich! Współpracujemy z kilkudziesięcioma partnerami i sporo ponad setką klientów, którym pomagamy zapewnić potrzebny poziom bezpieczeństwa. Część z nich na pewno znacie! 

LIFE IS SHORT, MAKE TECHNOLOGY THAT MATTERS

Działamy w branży PAM – Privileged Access Management. Tworzymy innowacyjny produkt z zakresu bezpieczeństwa, którego podstawową funkcją jest monitorowanie dostępu użytkowników uprzywilejowanych.
Brzmi niejasno? To może prościej :)
Fudo PAM - czyli nasz główny produkt - składa się z dwóch elementów - urządzenia o charakterze serwerowym (które może jednak przybrać również formę maszyny wirtualnej) oraz software’u zapewniającego jego działanie. 

Oprogramowanie jest w całości naszym produktem. Nasz ekspercki Zespół Developmentu tworzy software, który umożliwia rejestrację działań użytkownika w formie nagrania, które można oglądać w czasie rzeczywistym, ale także wracać do gromadzonych materiałów. Zebrane w ten sposób dane mogą służyć między innymi do analizy zachowań użytkowników, analizy efektywności pracy, alarmowania o działaniach niepożądanych. Nie jesteśmy administratorami produktu Fudo PAM - są nimi admini naszych klientów. My jedynie, bądź aż - tworzymy ten produkt, zapewniamy jego wdrożenie a następnie wsparcie techniczne. I nieustannie doskonalimy. :)

Benefity

Proces rekrutacyjny