Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FSi Sp z o.o

Gdyńska 19
31-323 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 9451926796

Poznaj nas

Zespół FSI Sp. z o. o. tworzy grupa doświadczonych programistów, ux-designerów i managerów. Naszym celem jest opracowanie nowoczesnych narzędzi e-commerce na miarę obecnych wyzwań w handlu on-line i offline. Wartością dodaną projektu jest możliwość nauki i testowania najnowszych metodologii i rozwiązań programistycznych. W skład zespołu wchodzą zarówno programiści z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi odkrywcy otwarci na nowe rozwiązania. Łączymy rożne sposoby myślenia w kreatywnych dyskusjach nad kierunkami rozwoju naszych projektów.

Specjalizacja i zakres działań

Nasza specjalizacja to dedykowane aplikacje i serwisy internetowe realizowane w języku PHP z użyciem frameworka Symfony.

Projektujemy i wykonujemy systemy informatyczne o krytycznym znaczeniu dla działalności klientów oprogramowanie wspomagające procesy biznesowe, przepływ dokumentów, rezerwację zasobów. Tworzymy aplikacje B2B i B2C, systemy CRM, rozwiązania CMS oraz elearningowe.  Realizujemy zaawansowane serwisy i portale internetowe. 

Integracja

Skutecznie integrujemy własne aplikacje z systemami klientów i stron trzecich, uczestnicząc w ten sposób w tworzeniu złożonych rozwiązań wspierających całe branże, wymagających wysokiej dostępności i niezawodności, często objętych klauzulami o zachowaniu poufności.

Szczególnie dbamy o jakość całego procesu wytwarzania oprogramowania. Stosujemy wewnętrzne procedury i scenariusze gwarantujące nieprzeciętny poziom niezawodności wdrażanych systemów.

Analiza

Zapewniamy produkcyjne środowisko hostingowe optymalizowane pod kątem indywidualnych wymagań każdej z aplikacji.

Analizujemy potrzeby odbiorców, konsultujemy procesy biznesowe i cele stawiane aplikacjom. Wszystko po to, aby dostarczać rozwiązania w pełni spełniające oczekiwania klientów, skracać czas realizacji projektów i unikać nieuzasadnionych kosztów. 

Zapewniamy wsparcie przez cały czas życia aplikacji. Wspólnie z klientami pracujemy nad ich rozwojem, aktualizacją i dostosowaniem do zmieniających się warunków biznesowych. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)