Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Frosta Sp. z o.o.

Witebska 63
85-778 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

NIP: 1132055642

FRoSTA. Smaczna i prosta.

Jesteśmy jednym z największych producentów mrożonek i od ponad 10 lat wykorzystujemy wyłącznie naturalne surowce. W produktach marki FRoSTA w 100% zrezygnowaliśmy ze wzmacniaczy smaku. Głównym składnikiem naszego sukcesu są nasi pracownicy. Ponieważ wiemy, że nie istnieje Planeta B, angażujemy się w zrównoważony rozwój, ochronę środowiska oraz projekty społeczne wykraczające poza standardowe ramy. Cenisz prawdziwe jedzenie, chcesz wpływać na zmiany i myślisz nieszablonowo?

NASI PRACOWNICY

FRoSTA to my! Wiemy, że najważniejszą wartością przedsiębiorstwa są jego pracownicy. W naszej fabryce w Bydgoszczy zatrudniamy ponad 600 osób, na stanowiskach produkcyjnych i administracyjnych.

NASZE PRODUKTY

FRoSTA to my! Wiemy, że najważniejszą wartością przedsiębiorstwa są jego pracownicy. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju krajowego i międzynarodowego dla młodych pracowników, specjalistów, kierowników projektu lub dyrektorów. Wspieramy naszych pracowników poprzez wszechstronne działania szkoleniowe, w zamian oczekując od nich kreatywności i zaangażowania. 

Dostosowujemy strategię i strukturę do rynku i konkurencji. Codzienna i owocna współpraca, oparta na głoszonych przez nas wartościach, stanowi solidne fundamenty. 

Jeżeli należysz do najlepszych w swojej branży i chcesz rozwijać karierę w międzynarodowej firmie, to nie możemy się doczekać, by móc Cię lepiej poznać!

FRoSTA NA RYNKU

Dynamicznie się rozwijajmy – odnotowaliśmy ponad 20-krotny wzrost produkcji w bydgoskiej fabryce od początku jej działalności! Jesteśmy największym producentem ryb mrożonych w Polsce i jednym z liderów rynku produktów mrożonych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)