Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

From Poland With Dev

ul. Czysta 10/5
31-121 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 608 747 314
[email protected]

frompolandwithdev.com

NIP: 9372585906

Co warto wiedzieć o From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym projekty, na które mamy wpływ, relacje w zespole i work-life balance. 

Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - to klient znajduje nas, a nie odwrotnie. Dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą - działamy jako „team extension”, będąc pełnoprawnymi członkami projektów. Nierzadko pełnimy kluczowe role projektowe, a nasze relacje są prawdziwie partnerskie. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój.

Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy. Wierzymy, że najważniejsi są ludzie i zdrowe relacje, a work-life balance to klucz do satysfakcji z pracy. Dlatego nawet w naszych startupach nie ma nadgodzin, dbamy o relacje zespołowe i minimalizujemy niepotrzebny stres do zera. W wielu projektach możemy zaoferować także budżet na spersonalizowany sprzęt oraz elastyczne warunki pracy.

Merytoryczna praca i zdrowe relacje

Jeśli szukasz pracy bez korporacyjnych przepychanek i niekończących się spotkań - to my.

Interesuje nas rozwój: szukamy osób zaangażowanych, którym zależy na znajdowaniu najlepszych rozwiązań. Nie tylko realizujemy roadmapę klienta; mamy własne pomysły, istotny wkład w produkt i sporo satysfakcji. Zapewnimy Ci szkolenia i inspirujące otoczenie sprzyjające realnemu rozwojowi w wybranym kierunku.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, opartych o otwartość, akceptację i wzajemny szacunek. Dzięki temu możemy pochwalić się zdrową atmosferą - nasi pracownicy chętnie polecają firmę znajomym i przyjaciołom, a nawet rodzinie. Na integrację mamy specjalny budżet i chętnie z niego korzystamy - zarówno podczas zespołowych wyjść na lunch jak i imprez firmowych.

Nasze projekty

Nasi klienci trafiają do nas wyłącznie z polecenia. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem i pełnimy w produktach odpowiedzialne role. Wśród nas są dev leadowie, product designerzy czy architekci. Z naszymi klientami pracujemy długo i intensywnie, dzięki czemu nawiązujemy z nimi głębokie relacje, nawet przyjacielskie. Pracujemy głównie z firmami z USA i Europy zachodniej, a w naszym portfolio znajdziesz zarówno projekty dla osób głodnych wyzwań czy lubiących eksperymentowanie, jak i potrzebujących stabilizacji.

Jesteśmy także założycielami polsko-amerykańskiego startupu ShareTheBoard, który ułatwia pracę i naukę w hybrydowym świecie. Produkt z pomocą uczenia maszynowego digitalizuje treści pisane ręcznie w czasie rzeczywistym, przekształcając zwykłe powierzchnie (np. tablice suchościeralne i flipcharty) w powierzchnie smart.

Na to możesz liczyć

Benefity w naszej firmie wspierają to, co dla nas najważniejsze: zdrowe relacje, satysfakcję z pracy czy work-life balance. W zależności od projektu możesz liczyć także na dodatkowe korzyści – szczegóły znajdziesz przy każdym ogłoszeniu. Najczęściej pracownikom oferujemy:

 • nowy sprzęt do wyboru
 • budżet na domowe stanowisko pracy (dla pracujących zdalnie)
 • budżet integracyjny na zjazdy i lunche zespołowe
 • prezenty świąteczne
 • program poleceń
 • prywatną opiekę zdrowotną i kartę Multisport
 • brak nadgodzin
 • „becikowe”
 • budżet integracyjny
 • wysoką kulturę organizacyjną
 • minimum spotkań i formalności
 • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • możliwość pracy z jednego z naszych biur (Bielsko-Biała lub Kraków) lub zdalnie
 • polskie godziny pracy
 • możliwość zaangażowania się w projekty charytatywne, np. StartIT 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)