Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.

ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo k. Poznania
wielkopolskie, Polska
Telefon: 618988953
[email protected]

polska.raben-group.com/o-nas/europa-srodkowo-wschodnia/polska/fresh-logistics-polska

NIP: 7773249610

Poznaj nas

Jesteśmy częścią Grupy Raben, która posiada swoje oddziały w 13 krajach Europy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistycznej towarów w temperaturze kontrolowanej i zatrudniamy ponad 650 osób. Na rynku jesteśmy obecni od 2002 roku.

Nasi Pracownicy to pełni pasji i zaangażowania specjaliści, dla których logistyka produktów świeżych nie ma żadnych tajemnic. Co nas wyróżnia? Przedsiębiorczość, pasja, orientacja na klienta, wiarygodność i profesjonalizm. Jednak przede wszystkim jest to DRIVE do działania. 

Fresh Logstics Polska w liczbach

Better Every Day, czyli nasza kultura organizacyjna

Od 2016 roku Fresh Logistics Polska prowadzi program doskonalenia biznesu Better Every Day, którego filarem jest Lean Management. Jednym z fundamentów programu jest aktywizacja pracowników, którzy stanowią niezwykle ważny element procesu. Wyznajemy zasadę, że firmę tworzą ludzie, dlatego też słuchamy ich sugestii i reagujemy na bieżąco na zgłaszane problemy czy potrzeby pracowników. Zadowolony pracownik to zmotywowany pracownik, który ma poczucie realnego wpływu na funkcjonowanie firmy. 

Zaangażowani pracownicy to MY!

Wspólnie tworzymy organizację, która osiągnęła wysoki poziom zaangażowania obserwowany u Najlepszych Pracodawców. Nasi pracownicy wysoko oceniają możliwości rozwoju i markę pracodawcy. Zależy nam, aby każdy członek zespołu odczuwał dumę i satysfakcję z pracy w naszej organizacji. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)