Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fresenius Medical Care Polska S.A.

ul. Krzywa 13
60-118 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 8392 600
Fax: +48 61 8392 601
[email protected]

www.freseniusmedicalcare.pl

NIP: 7831559498

Poznaj nas

Nasza misja nie jest tylko obowiązkowym zapisem korporacyjnym, ale naszym autentycznym drogowskazem. Pokazuje, w jakim kierunku zmierzamy, z jakiego powodu i dlaczego każdego dnia naszej pracy warto się starać o realizację określonych w niej celów.

Tworzymy przyszłość wartą życia.
Dla pacjentów.
Na całym świecie.
Każdego dnia.

Globalne rozwiązania

Fresenius Medical Care jest największym na świecie dostawcą produktów i usług dla osób z chorobami nerek, posiadającym sieć ponad 4 000 stacji dializ, w których z dializoterapii korzysta 348 tys. pacjentów.

Lokalne wsparcie

Fresenius Medical Care Polska S.A. od ponad 30 lat dostarcza produkty do hemodializy i dializy otrzewnowej do większości stacji dializ na terenie całej Polski, zarówno w ośrodkach publicznych, jak i niepublicznych.

Fresenius Nephrocare Polska tworzy największą w Polsce sieć 72 nowoczesnych placówek dializacyjnych – Centrum Dializ Fresenius, gdzie świadczy usługi leczenia nerkozastępczego w zakresie hemodializy i dializy otrzewnowej.

Prowadzimy terapie według najwyższych światowych standardów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu marki Fresenius Medical Care. Nasza Centrala znajduje się w Poznaniu.

Nasz zespół pracuje w wielu miejscach w całej Polsce. Tworzą go w głównej mierze pracownicy medyczni – lekarki, lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze oraz pracownicy pomocy medycznej. Zatrudniamy również specjalistów ds. szeroko rozumianej administracji (na stacjach dializ i w Centrali), specjalistów ds. sprzedaży zajmujących się dystrybucją naszego sprzętu oraz preparatów do terapii, a także pracowników działów logistyki i serwisu sprzętu dializacyjnego.

Nasze wartości

Choć pracujemy na różnych stanowiskach i w różnych zakątkach Polski, dzielimy te same wartości. JesteśMY:

  • WSPÓŁPRACUJĄCY – tworzymy zespół
  • PROAKTYWNI – osiągamy cele
  • PERFEKCYJNI – przekraczamy oczekiwania
  • WIARYGODNI – robimy to, co mówimy

Te wartości towarzyszą nam w codziennej pracy. Stanowimy grono specjalistów z zupełnie różnych obszarów zawodowych, których łączy jednak dbałość o dobro pacjentów, o nieustanną poprawę jakości ich leczenia, która naturalnie wpływa na jakość ich życia.

W naszej pracy liczą się ludzie: pacjenci oraz pracownicy.

Wiemy, że praca na rzecz pacjentów daje wiele satysfakcji, ale wymaga też silnej motywacji. W związku z tym słuchamy naszych pracowników, poznajemy ich potrzeby i oczekiwania, i wdrażamy odpowiednie programy, które ich wspierają, budują zaangażowanie, pozwalają się rozwijać oraz gwarantują bezpieczeństwo, co w pracy pracowników medycznych ma szczególne znaczenie.

Jaki jest idealny pracownik Fresenius Medical Care?

  • empatyczny i zaangażowany w to, co robi,
  • lubiący ludzi,
  • ceniący bezpieczeństwo i wysokie standardy swojej pracy,
  • poszukujący stabilności zawodowej, ale lubiący wyzwania.

Jeśli to Ty – dołącz do naszego zespołu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (43)