Dane kontaktowe

Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozlimskie 134
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.fresenius-kabi.com/index

Dodatkowe lokalizacje

WYTWÓRNIA PŁYNÓW INFUZYJNYCH W KUTNIE

ul. Sienkiewicza 25
99-300 Kutno
łódzkie, Polska

www.fresenius-kabi.com/index

Poznaj nas

Fresenius Kabi Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi, światowego lidera w dziedzinie żywienia klinicznego i płynoterapii, który dostarcza ciężko chorym pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Fresenius Kabi Polska posiada również własny zakład produkcyjny w Kutnie, gdzie produkowane są płyny infuzyjne. Nasze produkty są dystrybuowane do polskich szpitali oraz eksportowane do ponad 20 państw na świecie.

Poprzez realizację wielu różnorodnych projektów inwestycyjnych zmodernizowaliśmy i unowocześniliśmy zakład, zwiększyliśmy zatrudnienie oraz kilkakrotnie powiększyliśmy zdolności produkcyjne. Obecnie realizujemy kolejne interesujące projekty inwestycyjne oraz - będąc częścią Łódzkiej Specjalnej strefy ekonomicznej - mamy perspektywy na dalszą rozbudowę.

Naszym sekretem są ludzie!

Wieloetapowa produkcja wymaga współpracy ludzi o różnych kwalifikacjach i umiejętnościach. W naszej firmie może odnaleźć się każdy poszukujący dla siebie „dobrej pracy”, w której w przyjaznej atmosferze można rozwijać swoje kompetencje oraz - inwestując w siebie -   jednocześnie pomagać innym.