Dane kontaktowe

Fresenius Kabi Business Services Sp. z o.o.

Białoskórnicza 1
50-134 Wrocław
dolnośląskie, Polska

FRESENIUS KABI

Fresenius Kabi jest częścią  międzynarodowego koncernu medycznego, dostarczającego produkty i usługi w obszarze ochrony zdrowia. Fresenius Kabi działa na całym świecie i oferuje niezbędne dla ratowania życia leki oraz urządzenia medyczne przeznaczone do infuzji, transfuzji i żywienia klinicznego. Obszerny asortyment produktów obejmuje dożylnie podawane leki generyczne, terapie infuzyjne oraz niezbędny do ich aplikowania sprzęt medyczny.

FRESENIUS KABI BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.

W 2014 roku we Wrocławiu powstało Centrum Usług Wspólnych, którego zadaniem jest zapewnienie najlepszej jakości obsługi w obszarze procesów finansowo- księgowych dla jednostek Fresenius Kabi w całej Europie i w Afryce Południowej.

W przeciągu nieco ponad dwóch lat działalności, SSC zatrudniło ponad 100 osób. Dalsze plany rozwojowe dotyczyć będą zatrudnienia dodatkowych osób, pod kątem obsługi nowych rynków.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  • Ważne dla nas jest to, iż działamy dla branży medycznej, której produkty ratują życie ludzkie!
  • Nasze SSC jest kameralnym i przyjaznym miejscem pracy – wszyscy dobrze się tu znamy, chętnie współpracujemy ze sobą, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.
  • Zatrudniamy kreatywnych i ciekawych ludzi, otwartych na budowanie relacji z klientami.
  • Niepowtarzalna atmosfera pracy sprzyja naszemu rozwojowi – pracuje się tutaj po prostu dobrze i chętnie rano wstaje do pracy!
  • Wspólnie tworzymy nasze SSC – poprzez proponowanie nowych rozwiązań, wpływanie na kształt naszego środowiska pracy oraz ciągłe udoskonalanie modelu współpracy.
  • Każdy pracownik ma doskonałe warunki do rozwijania swoich umiejętności – możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także możliwości pozyskiwania wiedzy z różnych procesów księgowych, idą w parze z codziennymi wyzwaniami, które pozwalają na aktywne i kreatywne proponowanie nowych rozwiązań przez naszych pracowników.
  • Uczestnictwo w tranzycjach umożliwia zdobywanie nowej wiedzy oraz stwarza możliwości poznania klienta na samym początku współpracy z nim.
  • Jesteśmy zlokalizowani w samym centrum miasta
  • Dajemy niepowtarzalną szansę naszym pracownikom na uczestnictwo w ciągle tworzącym się środowisku pracy, które powstaje na naszych oczach, jak również z naszym aktywnym udziałem!
  • Nasi pracownicy lubią naszą firmę, cenią to, że mogą wpływać na nasze środowisko. Często polecają nas innym jako dobre miejsce pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)