Dane kontaktowe

Fresenius Kabi

ul. Roberta Kocha 1
55-330 Błonie
dolnośląskie, Polska

Poznaj nas

Clinico Medical w Błoniu pod Wrocławiem

Fresenius Kabi / Clinico Medical w 2018 roku

Clinico Medical jest jednym z największych zakładów koncernu Fresenius Kabi, międzynarodowej firmy działającej w sektorze ochrony zdrowia, specjalizującej się w lekach ratujących życie, żywieniu klinicznym oraz technologiach infuzyjnych i transfuzyjnych. Fresenius Kabi zatrudnia około 35 000 i posiada 70 zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji i Afryce.

Fresenius Kabi a Clinico Medical

Fresenius Kabi w Polsce to: Clinico Medical w Błoniu pod Wrocławiem, Fresenius Kabi Shared Service Center we Wrocławiu i Fresenius Kabi Polska w Warszawie i Kutnie.

Zakład Produkcyjny w Błoniu został uruchomiony w 1996 roku i od początku istnienia dynamicznie się rozwija. W 2005 Clinico Medical dołączyło do koncernu Fresenius i stało się częścią Fresenius Kabi. Nasza jednostka produkcyjna specjalizuje się w produkcji wyrobów medycznych jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych. Zatrudniamy 1700 pracowników i wytwarzamy ponad 1200 produktów wykorzystywanych w medycynie na całym świecie. Nasz wysoce specjalistyczny sprzęt medyczny stosowany jest w leczeniu krytycznych i przewlekłych schorzeń, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych. Jesteśmy zaufanym producentem kierującym się filozofią „Caring for Life”.

Pracuj we Fresenius Kabi

Targi pracy na Hali Stulecia w 2018 roku

W naszym zakładzie produkcyjnym można się realizować i rozwijać w następujących działach:

Dział Produkcji: formowanie wtryskowe, ekstruzja, automaty, montaż ręczny i pakownia, inżynieria procesów / ciągłego doskonalenia, produkty specjalne, produkcja w pełni zautomatyzowana;
Dział Techniczny: utrzymanie ruchu, infrastruktura techniczna, warsztat, inżynieria projektów;
Dział Jakości: zarządzanie jakością dostawców, zapewnienie i kontrola jakości, mikrobiologia, walidacje i metrologia;
Dział Planowania Produkcji i Zarządzania Łańcuchem Dostaw;
Dział Finansów, Administracji i IT;
Dział Logistyki: magazyn, logistyka produkcyjna;
Dział Zakupów;
Dział Sterylizacji i Eksportu;
Dział Personalny;
Dział R&D.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)