Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k.

Nowowiejskiego 9/307
10-162 Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: +48 89 677 14 20
Fax: +48 89 674 92 53
[email protected]

www.freedom-nieruchomosci.pl

NIP: 7393817077

Kim jesteśmy

Freedom Nieruchomości to najskuteczniejsza sieć biur nieruchomości! Mamy już ponad 50 oddziałów w całej Polsce i sprzedajemy więcej niż 90% mieszkań, domów i działek, które do nas trafiają. Jesteśmy specjalistami od wyłączności, a nasze oferty przygotowujemy w najwyższym możliwym standardzie, z wykorzystaniem home stagingu.

Szybka sprzedaż nieruchomości

Freedom Nieruchomości to najdynamiczniej rozwijająca się sieć biur nieruchomości, licząca 40 oddziałów i ponad 300 osób w strukturze. Zbudowaliśmy ją w 4 lata! Dziś wyznaczamy standardy pracy na umowach na wyłączność i przygotowywania ofert do sprzedaży w najwyższej jakości. Ciągle stawiamy na ludzi i budowanie pozytywnej wartości. Co Ty na to, aby do nas dołączyć?

Jedna z największych sieci biur nieruchomości

Sieć franczyzową uruchomiliśmy w 2013 roku i urośliśmy od tamtego czasu do ponad 50 oddziałów i niemal 500 agentów. To wszystko możliwe jest dzięki wyjątkowej kulturze i ciągłemu transferowi wiedzy pomiędzy specjalistami.

Unikalny program rozwoju

Każdy agent zaczyna od tygodniowego szkolenia, ale nigdy na tym nie poprzestaje! Uczymy się ciągle i podnosimy swoje kompetencje z tygodnia na tydzień. Dzięki temu nigdy nie poczujesz, że zbliża się sufit, a Twoje wynagrodzenie będzie stale rosnąć.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (92)