Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Nowowiejskiego 9/307
10-162 Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: +48 89 677 14 20
Fax: +48 89 674 92 53
[email protected]

www.freedom-nieruchomosci.pl

NIP: 7393817077

Kim jesteśmy

Freedom Nieruchomości jest miejscem, która stwarza swoim partnerom oraz pracownikom stabilne i przyjazne środowisko do wzrostu. Dzięki wartościom opartym o odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie jesteśmy w stanie zapewnić klientom najwyższą skuteczność sprzedaży. Do tego budujemy społeczność specjalistów, ekspertów i przedsiębiorców, którzy prowadzą rentowny biznes i osiągają upragnione spełnienie zawodowe.

Szybka sprzedaż nieruchomości

80% mieszkań sprzedajemy w ciągu 3 pierwszych miesięcy promocji. Liczymy ponad 50 oddziałów w całej Polsce dzięki czemu gwarantujemy szeroką bazę klientów. Działamy w modelu pracy na wyłączność, a nasze oferty przygotowujemy w najwyższym możliwym standardzie, m.in. z wykorzystaniem home stagingu i narzędzi marketingu internetowego. 

Jedna z największych sieci biur nieruchomości

Sieć franczyzową uruchomiliśmy w 2013 roku i urośliśmy od tamtego czasu do ponad 50 oddziałów. W naszych strukturach pracuje ponad pół tysiąca agentów. Wierzymy, że to wszystko możliwe jest dzięki kulturze opartej o zespołowość i ciągłemu transferowi wiedzy pomiędzy specjalistami.

Unikalny program rozwoju

Każdy agent zaczyna od tygodniowego szkolenia, ale nigdy na tym nie poprzestaje! Uczymy się ciągle i podnosimy swoje kompetencje z tygodnia na tydzień. Dzięki temu nigdy nie poczujesz, że zbliża się sufit, a Twoje wynagrodzenie będzie stale rosnąć.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)