Dane kontaktowe

Franke Polska Sp. z o.o.

Adgar Park West - Budynek A
al. Jerozolimskie 181 A
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

jobs.franke.com

NIP: 5220101266

Poznaj nas

Franke jest rodzinną, szwajcarską firmą, która powstała w 1911 roku. Dziś tworzy ją prawie 9 000 pracowników na całym świecie.

Z pasją tworzymy urządzenia kuchenne do użytku domowego jak: zlewozmywaki, baterie, okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywaki oraz systemy do sortowania odpadów. Jesteśmy liderem w produkcji innowacyjnych ekspresów do kawy przeznaczonych do biur i punktów gastronomicznych.

Projektujemy, dostarczamy i serwisujemy także profesjonalne kuchnie do restauracji szybkiej obsługi, inteligentne rozwiązania do łazienek i toalet przeznaczonych do sektora publicznego.

Wysoka jakość oraz precyzja wykonania to filary, na których opiera się misja i filozofia Franke. Nasze urządzenia i rozwiązanie produkujemy w duchu szwajcarskiej tradycji i rzetelności, dzięki temu służą one latami, codziennie wpływając na wygodę i komfort ich użytkowników.

Franke w Polsce

Franke w Polsce zatrudnia ponad 400 osób. Osoby, które chciałby by do nas dołączyć mogą rozwijać swoje talenty w zakładzie produkcyjno-handlowym Franke Polska mieszczącym się w  Sękocinie Nowym k. Warszawy, zakładzie produkcyjno-handlowym Franke Foodservice w Gdyni a także w Franke European Shared Services Center (ESSC) w Warszawie. ESSC stanowi centrum usług wspólnych dla spółek Franke na całym świecie. Oferujemy także zatrudnienie w naszym Showroomie zlokalizowanym w HomeParku Janki k. Warszawy.

Praca we Franke

Wzajemność, współpraca, zaufanie i rozwój stanowią podstawę naszych relacji w pracy.

Jesteśmy otwarci na wzajemną naukę i wspieranie rozwoju naszych pracowników. Stale poszukujemy rozwiązań, których celem jest poprawa procesów a tym samym ulepszanie naszej codziennej pracy. Staramy się zapewnić komfortowe warunki pracy możliwie dostosowane do oczekiwań naszych pracowników. Jesteśmy elastyczni w kwestii rozwoju pracowników w zależności od umiejętności, kompetencji i zaangażowania pracownika.

Ciekawostki o Franke

  1. Czy wiesz, że maszyny do kawy Franke znajdują się nawet na wysokości 3883 nad poziomem morza (w restauracji Paradise na lodowcu Matterhorn)?
  2. Franke jest firmą rodzinną, która istnieje ponad 100 lat!
  3. Nasze produkty można znaleźć nie tylko w domowych kuchniach, ale również w restauracjach typu fast food (np. McDonald's czy Vapiano), kawiarniach i stacjach benzynowych (np. Orlen) oraz w toaletach publicznych (m.in. na Lotnisku Chopina czy Stadionie Narodowym).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)