Dane kontaktowe

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

Północna 11
81-029 Gdynia

NIP: 5860007375

Benefity

W trosce o naszych pracowników nieustannie tworzymy system benefitów, który jest odpowiedzią na potrzeby pracowników.

SOLIDNY PRACODAWCA

W 2017 otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy i tym samym dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców w Polsce.

DAJ SIĘ SOBĄ ZAOPIEKOWAĆ

Każdemu pracownikowi zapewniamy prywatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym LUX MED, zgodnie z programem opieki medycznej przygotowanym dla Franke.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Zapewniamy elastyczne godziny pracy. Pracownicy biurowi mają możliwość dostosowania godzin pracy do trybu życia prywatnego rozpoczynając dzień pracy między godziną 7:00 a 9:00.

TWÓJ ROZWÓJ JEST DLA NAS WAŻNY

W ramach budżetu szkoleniowego oferujemy wachlarz szkoleń i warsztatów, a także zajęć językowych i studiów podyplomowych dofinansowywanych przez firmę.

WSPIERAMY NASZE TALENTY

Cyklicznie spośród naszej załogi wybieranych jest 10 najbardziej obiecujących pracowników, w których dostrzegamy ogromny potencjał. Podczas zorganizowanego przez firmę cyklu szkoleń oraz warsztatów, trenerzy personalni na podstawie obserwacji i rozmów pomagają zidentyfikować mocne strony uczestnika oraz wskazują obszary, nad którymi warto jeszcze popracować. Dla każdej osoby dobierany jest indywidualny program rozwojowy, mający na celu podniesienie umiejętności w zróżnicowanych obszarach takich jak: przywództwo, skuteczna komunikacja czy budowanie wizerunku zawodowego.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Pracownicy mogę wykupić ubezpieczenie nie tylko dla siebie, ale także dla małżonka/partnera. Dostępne warianty świadczeń na preferencyjnych warunkach pozwolą każdemu znaleźć to czego potrzebuje.

PLAN EMERYTALNY

Po 2 latach pracy oferujemy możliwość przystąpienia do Pracowniczego Funduszu Emerytalnego, gdzie całkowitą wysokość składek pokrywa firma.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Oferujemy możliwość korzystania z karty FitSport lub FitProfit w specjalnej, korporacyjnej cenie oraz możliwość dołączenia do programu osoby towarzyszącej i dzieci

Co czwartek do biura dostarczana jest ogromna ilość naszych pysznych, polskich jabłek

Wspieramy aktywność fizyczną. Chętnie dojeżdżamy do pracy rowerem. Nasza rowerowa drużyna zaopatrzona jest w kolarskie stroje oraz zdrowe śniadanie.

W ferworze piłki nożnej zorganizowaliśmy Franke Championship, gdzie drużyny z różnych krajów Europy reprezentują swoją dywizję na piłkarskich mistrzostwach Franke w Niemczech.

Miłośnicy piłki nożnej lub siatkówki mogą korzystać z boiska wynajętego przez firmę w Centrum Gdyni.

NIE TYLKO PRACA

Dwa razy do roku spotykamy się na imprezie firmowej w gronie wszystkich pracowników. Spotykamy się również po godzinach pracy np. w kręgielni lub w kinie, do których wstęp finansowany jest przez firmę.