Dane kontaktowe

FRACHT FWO POLSKA Sp.z o.o.

Kijowska 1
03-738 Warszawa

NIP: 7542735115

O nas

Fracht FWO Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Fracht – globalnej sieci ponad 70 firm logistycznych i spedycyjnych, których właścicielem jest Fracht AG, szwajcarska, rodzinna firma z siedzibą w Bazylei. Grupa działa nieprzerwanie od 1955 roku zatrudniając na całym świecie ponad 1000 pracowników. W Polsce posiadamy oddziały w pięciu miastach systematycznie zwiększając w nich zatrudnienie. Nasza działalność obejmuje świadczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie frachtu morskiego, drogowego i lotniczego oraz Project Cargo.

W firmie Fracht FWO uważamy, że największą wartością firmy są nasi pracownicy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na dobór kadry oraz systematyczny rozwój. Każdy kto jest sumienny, rzetelny oraz ma rozwinięte umiejętności organizacji pracy i planowania ma szanse na karierę w firmie Fracht FWO Polska. Od pracowników na kierowniczych stanowiskach wymagamy ponadto doświadczenia menedżerskiego oraz doskonałej znajomości branży.

Oferujemy

Pracę zgodną z kwalifikacjami

Doceniamy ambitne osoby pragnące zdobyć doświadczenie zawodowe, oferując im rozpoczęcie kariery od pracy na stanowiskach asystenckich. Specjaliści mający doświadczenie w branży angażowani są na stanowiskach spedytorów międzynarodowych, natomiast osoby chcące realizować się w obszarze sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów zatrudniamy w dziale handlowym.

Inwestycje w rozwój

Zapewniamy pracownikom możliwości poszerzania kompetencji i podnoszenia kwalifikacji. Inwestujemy w naszych pracowników poprzez programy szkoleniowo-edukacyjne realizowane przez trenerów wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu spedycji, sprzedaży i wiedzy branżowej, a także udostępniamy know-how. Praca w międzynarodowym środowisku i kontakt z klientami zagranicznymi pozwala ponadto na doskonalenie znajomości języków obcych.

Możliwości awansu

Pracownicy mają możliwość budowania swojej ścieżki kariery. Doceniamy zaangażowanie oraz nagradzamy za profesjonalizm i realizację wyznaczonych celów. Promujemy pracowników przez awanse wewnętrzne, zarówno pionowe jak i poziome.

Przyjazną atmosferę pracy

Pracując u nas staniesz się częścią dynamicznego zespołu ludzi, dla których obok uzyskiwanych rezultatów liczy się także dobra atmosfera i przyjazny klimat w pracy. W firmie organizujemy spotkania integracyjne, okolicznościowe, pracownikom oferujemy pakiet socjalny obejmujący miedzy innymi ubezpieczenia zdrowotne.

Praca w firmie Fracht FWO Polska to:

  • gwarancja stabilnego zatrudnienia poprzez przynależność spółki Fracht FWO Polska do dużej, międzynarodowej grupy
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • szerokie możliwość rozwoju kariery
  • dodatkowe świadczenia socjalne (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie