Dane kontaktowe

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.

Gdański Business Center II D
ul. Inflancka 4C
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 334 20 60
Fax: +48 22 334 20 80
[email protected]

www.frachtfwo.pl

NIP: 7542735115

O Fracht FWO Polska

Fracht FWO Polska specjalizuje się w obsłudze logistycznej przemysłu. Jest częścią szwajcarskiej Grupy Fracht, obecnej na rynku od ponad 65 lat, która dziś posiada 110 biur na 6 kontynentach i zatrudnia 1200 pracowników. Na polskim rynku działamy od 2006 r. Siedziba główna naszej firmy mieści się w Warszawie, cztery oddziały zlokalizowane są w: Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie. Zatrudniamy ok. 50 osób.

Zajmujemy się kompleksową organizacją transportów krajowych i międzynarodowych, także w najdalsze i trudno dostępne miejsca, z wykorzystaniem różnych środków i gałęzi transportu – drogowego, lotniczego, morskiego, kolejowego, również śródlądowego i multimodalnego. Obsługujemy ładunki ponadnormatywne, kontenerowe, całopojazdowe (FTL), częściowe (LTL) i chłodnicze. Klientom oferujemy pełen wachlarz usług, od organizacji prostych transportów po bardzo skomplikowane projekty logistyczne (project cargo).

Największym kapitałem Fracht FWO Polska są ludzie

To dlatego dbamy o ich rozwój zawodowy i dobrą atmosferę w pracy. W ramach współpracy między oddziałami Grupy Fracht nasi pracownicy zdobywają doświadczenie w międzynarodowym środowisku i uczestniczą w realizacji projektów logistycznych o dużej skali i zasięgu geograficznym.

Za zaplanowanie i realizację transportów odpowiadają wyspecjalizowane Działy: Project Cargo, Spedycji Morskiej, Spedycji Drogowej i Spedycji Lotniczej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników zorganizowaliśmy dostawę m.in. 188 – tonowych transformatorów z Polski i Czech do USA na pokładzie dwóch wyczarterowanych samolotów transportowych Antonow-AN124, 75-tonowego zaworu kulowego do elektrowni wodnej w Kolumbii, wwiezionego do komory maszynowni tunelem wydrążonym w zboczu górskim czy wyposażenia quada, na którym jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych wystartował w Atacama Rally 2019 w Chile.

Standardy Fracht FWO Polska

We Fracht FWO Polska szczególnie dbamy o to, aby osiągać jak najwyższe standardy jakości we wszystkich obszarach działalności naszej firmy.

Działamy w oparciu o certyfikat ISO9001:2015 oraz wewnętrzną politykę jakości przygotowaną na podstawie certyfikacji SwissStandard.pl, która potwierdza, że nasz biznes prowadzony jest zgodnie z trzema wartościami:

  • Doskonałość
  • Niezawodność
  • Innowacyjność

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)