Dane kontaktowe

FPM S.A.

Towarowa 11
43-190 Mikołów
śląskie, Polska
[email protected]

www.fpmsa.com

NIP: 6350000593

KIM JESTEŚMY?

FPM S.A. to wiodący producent maszyn i urządzeń dla branży energetycznej, istniejący na rynku polskim nieprzerwanie od 1858 roku.

Nasze urządzenia od lat pracują w większości elektrowni, elektrociepłowni i ciepłowni w kraju (m.in. Bełchatów, Kozienice, Jaworzno, Turów) oraz w wielu zakładach szeroko pojętego przemysłu w Polsce i na świecie np. spalarniach śmieci czy zakładach chemicznych.

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby i oczekiwania sektora energetycznego, każdego dnia pracujemy nad doskonaleniem naszych produktów i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań projektowych.

KOGO SZUKAMY?

Zespół FPM tworzy prawie 200 pracowników, wśród których znajdują się zarówno doświadczeni specjaliści, jak i dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową absolwenci szkół średnich i wyższych.

W każdej z rekrutacji które prowadzimy, szukamy osób ambitnych, otwartych na nowe doświadczenia, zaangażowanych, chcących zdobywać nową wiedzę i gotowych do dzielenia się tą już posiadaną.

Jeśli zatem szukasz stabilnego pracodawcy, ważne są dla Ciebie relacje w zespole i ciekawe, różnorodne zadania sprawdź nasze aktualne oferty pracy lub wyślij aplikację spontaniczną z określeniem czy interesuje Cię praca stała,  staż lub praktyka.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Siłą napędową każdej firmy są ludzie w niej pracujący, dlatego dbamy aby nasi pracownicy mieli zapewniony:

- rozwój zawodowy,  realizowany nie tylko poprzez szkolenia zewnętrzne, kursy językowe czy dofinansowanie do studiów, ale także poprzez delegowanie odpowiedzialności i stopniowanie trudności realizowanych projektów,

- bezpieczeństwo, zarówno jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i wykonywania pracy, jak również w postaci oferty grupowego ubezpieczenia na życie,

- pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku urlopowego, bony świąteczne czy możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników np. wyjazdy wakacyjne lub stypendia zagraniczne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)