Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FOSS POLSKA Sp. z o.o.

OSMAŃSKA 14
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.fossanalytics.com

NIP: 5213102980

Dlaczego FOSS?

Firma FOSS została założona w 1956 roku, przez innowacyjnego inżyniera Nilsa Fossa. Jego ambicją było stworzenie automatycznej i ekonomicznej alternatywy dla czasochłonnych analiz stosowanych w przemyśle rolno spożywczym. Choć w ciągu ostatnich 60 lat wiele się zmieniło, nasze podejście do biznesu i tworzenia innowacyjnych rozwiązań analitycznych pozostaje w FOSS takie samo.

Dzięki naszym urządzeniom analitycznym pomiary przeistaczają się w proces zarządzania informacjami, który umożliwia prowadzenie inteligentnej produkcji żywności w oparciu o dane, przy niższej produkcji odpadów oraz wyższej wydajności.

Nasza misja

Przyczyniać się do zrównoważonego korzystania z zasobów rolnych naszej planety, a tym samym do zapewniania żywności i zdrowia ludziom na całym świecie.

To jest powód, dla którego przychodzimy do pracy i dla którego wciąż się rozwijamy. Ta misja nadaje kierunek naszej pracy i opisuje cel, do którego zmierzamy. Nasza misja jest podparta trzema głównym filarami, które stanowią także nasze wartości:

  • Jesteśmy pierwsi
  • Klient
  • Ludzie & Wiedza

Określają one to, co znajduje się w DNA firmy FOSS, oraz to jak prowadzimy biznes i jakie mamy podejście do współpracy na każdej płaszczyźnie.

A w Polsce?

Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, dzięki czemu tworzymy środowisko pracy oparte na skandynawskich wartościach i stylu pracy, gdzie dla wszystkich Pracowników ważne jest wykorzystywanie swojego doświadczenia, posiadanie realnego wpływu na swoje środowisko pracy i otwarta komunikacja na wszelkich szczeblach. szanujemy nawzajem swój czas wolny, wspieramy edukacje i rozwój zawodowy naszych Pracowników.

Jesteśmy kameralną organizacją (łącznie ponad 60 osób) stąd mamy możliwość nawiązywać bliższe relacje i pomagać sobie w realizacji codziennych zadań.

W Polsce nasz Zespół podzielony jest na dwie jednostki:

  • Sales & Service (Osmańska 14, Poleczki Business Park), gdzie zajmujemy się podstawą naszego biznesu, czyli wspieraniem Klientów w rozwoju ich przedsiębiorstw, poprzez dostarczanie naszych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych
  • FOSS Service Center (Bracka 25), gdzie od 2018 tworzymy centrum usług wspólnych w obszarach IT, HR, Marketing, wspierając globalną organizację w osiąganiu kolejnych celów biznesowych, opartych m.in. na rozwoju technologicznym

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)