Dane kontaktowe

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15
43-400 Cieszyn
śląskie, Polska
Telefon: +48 33 858 21 45

kariera.efortuna.pl

NIP: 5481192629

Pracujemy zespołowo i gramy zespołowo.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji.

Obecnie posiadamy sieć prawie 500 Punktów Przyjmowania Zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewniając tym samym zatrudnienie dla prawie 800 pracowników. Cały czas dbamy i modernizujemy nasze Punkty Przyjmowania Zakładów oraz rozszerzamy ofertę naszych produktów online, aby sprostać coraz większym wymaganiom naszych Klientów, a naszym pracownikom zapewnić przyjazne środowisko pracy.

Gdzie pracujemy

Centrala zlokalizowana jest na południu Polski w Cieszynie. To tutaj można znaleźć takie działy jak: HR, IT, Finanse, Bukmacherzy, Zakupy, Administracja, Customer Care i Fraud oraz Dział budowlany. W terenie pracuje zespół serwisantów, których zadaniem jest wsparcie techniczne sieci sprzedaży. Nasza siedziba znajduje się w niewielkim budynku, co sprzyja wspólnej integracji zarówno w pracy jak i poza nią.

Biuro znajduje się w Warszawie. Tutaj swoją siedzibę ma Prezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży, Marketing, Projekty, dział Prawny & Compliance oraz część Controllingu. Zlokalizowane jest w nowoczesnym budynku The Tides znajdującym się nad brzegiem Wisły.

Ponadto całą siecią sprzedaży pracując w terenie zarządza 16 Menadżerów Regionalnych, wspieranych przez 15 Trenerów wewnętrznych dbających o regularne szkolenia dla pracowników Punktów Przyjmowania Zakładów.

Pomimo dystansu, który dzieli nasze siedziby jesteśmy jednym Zespołem. Wspieramy się w codziennych obowiązkach i chętnie integrujemy się, kiedy mamy do tego okazję.

Wartości firmy

Nasze wartości to nie puste slogany. To uniwersalne zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy. To zestaw cech, które wyróżniają nas jako firmę oraz zespół ludzi, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Każda z wartości znajduje odzwierciedlenie w naszych inicjatywach oraz motywuje nas do wydajnej pracy

  • Jeden zespół
  • Po pierwsze klient
  • Doskonałość
  • Innowacje
  • Odpowiedzialność
  • Pasja
  • Szczerość i szacunek

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)