Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

Domaniewska 39 a
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 7010376259

KIM JESTEŚMY?

Jako Fortum jesteśmy liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach, a 62% energii elektrycznej wytwarzamy bez emisji CO2. W 2016 roku nasze łączne przychody wyniosły 3,6 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie NASDAQ w Helsinkach.

W Polsce jesteśmy obecni od 2003 r., rozpoczynaliśmy od produkcji ciepła i prądu w elektrociepłowniach w Bytomiu, Częstochowie i Zabrzu. Jesteśmy także właścicielem sieci ciepłowniczych we Wrocławiu, Częstochowie i Płocku. Obecnie realizujemy budowę nowoczesnej, wielopaliwowej elektrociepłowni w Zabrzu. Inwestycja o łącznej wartości 870 milionów złotych zostanie oddana do eksploatacji w 2018 roku. Nasze główne biura firmy mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu, oraz Gdańsku.

W Fortum Sprzedaż posiadamy sieć sprzedaży na terenie całego kraju i dostarczamy unikalne rozwiązania energetyczne klientom biznesowym. To, co wyróżnia nas na rynku, to doświadczeni Managerowie i Doradcy Energetyczni, znajomość rynku i oczekiwań klientów oraz ciekawe możliwości rozwoju w obszarze usług, bez których żaden biznes nie może się obyć.

GRUPA FORTUM

W skład GRUPY FORTUM w Polsce wchodzą między innymi następujące:

  • Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.
  • Fortum Marketing and Sales Polska S.A.
  • Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

MISJA

Naszą rolą jest napędzanie tej przemiany poprzez transformację systemu energetycznego, lepsze wykorzystywanie zasobów i dostarczanie inteligentnych rozwiązań. W ten sposób tworzymy wartość dla naszych akcjonariuszy.

Nasze wartości

Pracujemy w różnych lokalizacjach, w Polsce i na świecie, ale dzielimy wspólne wartości, które towarzyszą nam w codziennej pracy:

Odpowiedzialność

Znamy potrzeby naszych klientów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania, jednocześnie dążąc do jak najlepszych osiągów. 

Kreatywność

Bierzemy inicjatywę i mamy odwagę do znajdowania innowacyjnych rozwiązań. Ciągle rozwijamy się i jesteśmy otwarci na zmiany.

Szacunek

Doceniamy i wspieramy się nawzajem. Dzielimy się wiedzą, współpracujemy i omawiamy otwarcie wszystkie tematy.

Uczciwość

Działamy etycznie i uczciwie. Jesteśmy wiarygodni i dostarczamy to, co obiecujemy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (50)