Dane kontaktowe

Formel D Polska Sp. z o.o.

Toszecka 101
44-100 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 302 93 00
[email protected]

www.formeld.com/pl

NIP: 5252182552

Nasze lokalizacje w Polsce:

Oddział w Legnicy

Ul. Złotoryjska 97
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

Oddział w Poznaniu

Ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
wielkopolskie, Polska

Oddział w Świebodzinie

Ul. 30 Stycznia 9
66-200 Świebodzin
lubuskie, Polska

ETAP 1

Po otrzymaniu Twojej aplikacji weryfikujemy Twoje CV w kontekście interesującego Cię stanowiska.

ETAP 2

Rozmowa wstępna

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej kandydatury dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą, w celu przeprowadzenia rozmowy wstępnej. Rozmowa pozwoli nam poznać Twoje preferencje, oczekiwania zawodowe oraz poznać zgodność Twoich doświadczeń z profilem działalności Formel D Polska. Jest to również moment, w którym opowiemy o naszej działalności oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Jeśli Twoje kompetencje i oczekiwania spełnią wstępne wymagania stawiane kandydatom/-tkom aplikującym na dane stanowisko, zostaniesz zaproszony/-a na rozmowę rekrutacyjną. Spotkanie odbędzie się z Managerem Działu, który zweryfikuje Twoje umiejętności techniczne oraz uzyska szczegółowe informacje na temat Twojego doświadczenia i motywacji do pracy w Formel D Polska.

Podczas tego spotkania zaprezentujemy Ci portfolio naszej firmy, a także szczegółowy zakres zadań i oczekiwań na tym stanowisku.

ETAP 4

Decyzja i informacja zwrotna

Po przejściu poprzedniego etapu udzielimy Ci informacji zwrotnej. Pozytywna wiadomość z naszej strony skutkuje przedstawieniem oferty współpracy.

ETAP 5

NEO (New Employee Onboarding) I, II, III

Każda osoba zatrudniona w naszej firmie uczestniczy w standardowym programie onboardingowym NEO I - zdobywa wówczas podstawowe i niezbędne informacje na temat misji przedsiębiorstwa, struktur, świadczonych usług, a także otrzymuje odpowiedzi na pojawiające się na tym etapie pytania. Dodatkowo każdy pracownik w ramach wprowadzenia otrzymuje szkolenie indywidualne- uzależnione od jego pozycji w organizacji.

Moduł NEO II to cykl szkoleń przeprowadzanych w Centrali w Troisdorfie – przeznaczony dla kierowników każdego szczebla. Podczas wizyty w Centrali pracownicy mają szansę osobiście poznać standardy i projekty realizowane przez Formel D, ale także współpracowników z innych części świata i z powodzeniem realizować ideę networkingu.

Moduł NEO III to szkolenia uzupełniające, realizowane poprzez telekonferencje, mają na celu follow-up oraz rozwinięcie i utrwalenie zdobytych wcześniej informacji.