Dane kontaktowe

FOREO Sp. z o.o.

Tamka 16/37
00-349 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

foreo.talentlyft.com

NIP: 5252753316

PRACUJEMY PO TO, ABYŚ CZUŁ SIĘ JESZCZE LEPIEJ

FOREO to pełen pasji, kochający zabawę zespół, który pracuje po to, aby nadać każdej chwili twojego życia jeszcze więcej energii, optymizmu i radości. Uważamy, że kiedy czujesz się dobrze, wyglądasz dobrze – nasza misja jest spełniona.

Aby każdego dnia czerpać z życia pełnymi garściami, prezentujemy światu nowy i najwyższej jakości standard piękna i dobrego samopoczucia.

Do tej pory profesjonalna pielęgnacja zbyt długo była przywilejem tylko dla bogatych. Nasz zespół zrobił wszystko, aby porzucić stare, zbyt kosztowne pomysły i stworzyć nowe technologie dostępne dla wszystkich za rozsądną cenę. Z tego powodu nazywamy się FOREO – For Every One.

Staramy się tworzyć przełomowe rozwiązania osiągalne dla każdego oraz takie, które przynoszą radość, zabawę i piękno w naszym codziennym życiu.

MARZYMY O CZYMŚ LEPSZYM

W zespole FOREO każdego z nas łączy jedna rzecz – pragniemy podążać pełną sukcesów i wyzwań ścieżką kariery.

Dlaczego? Ponieważ kariera w FOREO oznacza pracę na rzecz postępu i zmian. Każdy z nas to wynalazca i innowator. Nigdy się nie zatrzymujemy, dlatego nasza praca jest tak ekscytująca!

Zespół FOREO każdego dnia staje się coraz lepszy. Na początku naszej działalności w 2013 roku w szwedzkiej siedzibie głównej było zatrudnionych tylko dwóch pracowników. Teraz, po 5 latach jest ich ponad trzy tysiące.

W międzyczasie zdobyliśmy ponad 100 nagród w naszej branży.

NASZE POMYSŁY ROBIĄ RÓŻNICĘ

Z pewnością zauważyłeś, że FOREO nie jest tradycyjną firmą branży kosmetycznej. Jak dotąd, nasze urządzenia do twarzy z serii LUNA podbiły szturmem światowy rynek, pojawiając się w ponad 10000 sklepach w 77 krajach na świecie.

Nie jesteśmy też zwykłą marką elektrycznych szczoteczek do zębów. Nasza szczoteczka ISSA zainicjowała największą rewolucję w dziedzinie higieny jamy ustnej w przeciągu ostatnich 50 lat.

Jesteśmy dumni z tego, że wyróżniamy się na tle innych. Wierzymy, że unikalność naszego zespołu przejawia się w naszych projektach oraz podejściu do pracy i życia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)