Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FOREO Sp. z o.o.

Tamka 16/37
00-349 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

foreo.talentlyft.com

NIP: 5252753316

KIM JESTEŚMY?

FOREO Sweden to szwedzka marka specjalizująca się w urządzeniach do pielęgnacji twarzy i higieny jamy ustnej. Od 2013 roku, czyli momentu rozpoczęcia działalności, zdobywa klientów na całym świecie dzięki przełomowemu połączeniu sonicznych pulsacji oraz innowacyjnemu designowi.

NASZ ZESPÓŁ

Do naszego zespołu zawsze szukamy osób ze świeżym spojrzeniem na rynek urody, z dobrą energią oraz wizją rozwoju nie tylko marki, ale siebie samych. Inwestujemy nie tylko w futurystyczne produkty, ale także w zasoby ludzkie. Dzięki takiemu podejściu z 2-osobowego start-upu z siedzibą w Szwecji, zmieniliśmy się w markę, w której pracuje ponad 3 000 osób rozsianych po całym świecie. Przez 7 lat sprzedaliśmy ponad 20 milionów urządzeń, które pomagają dbać o skórę i gwarantują dobre samopoczucie ludzi na każdym kontynencie.

Jesteśmy dumni z tego, że wyróżniamy się na tle innych. Wierzymy, że unikalność naszego zespołu przejawia się w zrealizowanych projektach oraz kreatywnemu podejściu do pracy. W zespole FOREO każdego z nas łączy jedna rzecz – pragniemy podążać pełną sukcesów i wyzwań ścieżką kariery. Dlaczego? Ponieważ kariera w FOREO Sweden oznacza pracę na rzecz postępu i zmian. Każdy z nas to wynalazca i innowator. Nigdy się nie zatrzymujemy, dlatego nasza praca jest tak ekscytująca!

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Każdy nasz nowy produkt spotyka się z uznaniem zarówno w branży nowych technologii jak i urody. Kluczem do sukcesu są nie tylko futurystyczne produkty, ale także nieustanny rozwój. Wiemy, że nasze produkty przyciągają coraz to młodsze pokolenie klientów, którzy uwielbiają technologiczne gadżety. Uważamy, że kiedy czujesz się dobrze, wyglądasz dobrze, a wtedy nasza misja jest spełniona.

NASZE URZĄDZENIA

Z pewnością nie jesteśmy tradycyjną firmą z branży kosmetycznej. FOREO Sweden to przede wszystkim kreatywność i innowacja, które przenoszą przyszłość w teraźniejszość. Jak dotąd, nasze urządzenia do twarzy z serii LUNA podbiły szturmem światowy rynek. Ich sukces polega na niezwykłej skuteczności oraz szybkim efektom działania. Z kolei UFO jest pierwszym na świecie inteligentnym urządzeniem do nakładania maseczek na twarz, które oferuje zabiegi na profesjonalnym poziomie w zaciszu własnego domu. Wykorzystuje ono terapię światłem LED, krioterapię, termoterapię oraz pulsacje T-Sonic, którymi użytkownik steruje za pomocą swojego smartfona.

FOREO chce nieustannie rozwijać portfolio produktów i wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne.