Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Football Academy Group

ul. Kowalska 2
45-588 Opole
opolskie, Polska
Telefon: 500 200 490
[email protected]

www.footballacademy.pl/biznes/otworz-szkolke

NIP: 7543117299

Poznaj Nas

Od ponad 11 lat działamy na rzecz szeroko rozumianego rozwoju dziecięcej piłki nożnej w Polsce, współtworząc w tym czasie blisko 140 oddziałów akademii piłkarskich dla dzieci zarówno w dużych miastach wojewódzkich, jak i małych miejscowościach. Z naszego modelu współpracy skorzystało już ponad 100 franczyzobiorców – łącząc prowadzenie szkółki piłkarskiej z posiadaniem własnego biznesu.

Do współpracy zapraszamy każdego dla kogo piłka nożna to więcej niż sport, w szczególności mile widziani są nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy, pasjonaci sportu oraz osoby posiadające pierwiastek przedsiębiorczy.

Nasza grupa

Jesteśmy największą w Polsce siecią szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia tworzoną już przez blisko 140 oddziałów na terenie naszego kraju. Football Academy to jednak część jeszcze większego przedsięwzięcia, w skład którego wchodzi 6 inicjatyw sportowych, które wspólnie składają się na organizację o nazwie Football Academy Group.

Wśród projektów Football Academy Group znajdują się m.in.: Lech Poznań Football Academy – sieć szkółek piłkarskich prowadzona we współpracy z poznańskim klubem, własna Szkoła Mistrzostwa Sportowego Football Academy School of Excellence (FASE) w Szczecinie czy ogólnorozwojowe zajęcia z elementami piłki nożnej dla dzieci już od 2-ego roku życia pod nazwą Football Baby.

Twój Biznes, Nasze wsparcie

Jako jedyni na rynku zapewniamy systemowe rozwiązania wspierające proces przygotowania do otwarcia własnej szkółki piłkarskiej, a później dostarczając również narzędzi potrzebnych do jej dalszego funkcjonowania i rozwoju.

Nasza pomoc obejmuje każdy aspekt działalności szkółki piłkarskiej: począwszy od kwestii treningowych i prawnych, poprzez efektywny marketing i skuteczną komunikację, aż po codziennie zarządzanie ośrodkiem.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią szkółek piłkarskich i prekursorem wielu nowoczesnych rozwiązaniach organizacyjnych. Nasze metody szkoleniowe zaczerpnięte z Wielkiej Brytanii, innowacyjne rozwiązania marketingowe oraz dbałość o relację z trenerami i rodzicami sprawiły, że na trwałe zmieniliśmy obraz dziecięcej piłki nożnej w naszym kraju.

Teraz, po 11 latach działalności chcemy rozwijać się dalej, dostarczając naszym partnerom najnowszych rozwiązań technologicznych, wsparcie sportowe na najwyższym poziomie oraz zapewniając unikalne w świecie franczyzowym warunki współpracy. 

Tylko w 2020 roku jako pierwsza organizacja w Polsce wprowadziliśmy projekt grywalizacji w świecie sportu oraz nawiązaliśmy ścisłą współpracę z rodzimym klubem Christiano Ronaldo – Sporting Clube de Portugal, znanym szerzej jako Sporting Lisbona.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)