Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Ostrobramska 101a
04-041 Warszawa
mazowieckie, Polska

focustelecom.pl/kariera-start

NIP: 7010108702

JESTEŚMY BOHATERAMI BRANŻY CONTACT CENTER!

Stworzyliśmy #1 aplikację contact center oraz usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej.

Nasze innowacyjne a zarazem autorskie rozwiązania dla firm od 2008 roku są wykorzystywane do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta oraz efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem.

Jesteśmy liderem na rynku w zakresie narzędzi business automation& communication! Naszą przewagą jest technologia! 

CO TO JEST FOCUS CONTACT CENTER?

Nasze autorskie rozwiązanie to wielokanałowa platforma komunikacyjna w systemie chmurowym (SaaS), która podnosi sprzedaż, usprawnia obsługę klientów, ułatwia zarządzanie firmą.

Platforma integruje komunikację telefoniczną, mailową, SMS-ową, czatową i www – gromadzi dane z kontaktów ze wszystkich kanałów, inteligentnie kieruje połączenia i wiadomości od klientów, automatyzuje i usprawnia rutynowe działania handlowców. Ułatwia zarządzanie sprzedażą i obsługą klientów.

KARIERA

Focus Telecom Polska tworzy i rozwija się w dwóch oddziałach:

  • Warszawa, ul. Ostrobramska 101a - marketing, sprzedaż i administracja
  • Łódź, ul. Piotrkowska 148/150 - development i obsługa klienta

Nieustannie poszukujemy dynamicznych ludzi, więc jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, odpowiedz na bieżące ogłoszenia  https://focustelecom.pl/kariera-start/

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

W naszej firmie cenimy profesjonalistów, dlatego zapewniamy im dobre wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Wiemy, że duża samodzielność wpływa na efektywność działania pracowników. Dlatego staramy się dawać im jak największe pole do popisu. Zawsze jednak możesz liczyć na wsparcie zespołu.

Nikt nie musi wiedzieć wszystkiego od razu! By poznać tajniki naszego biznesu zapewniamy więc odpowiednie szkolenia produktowe, jak i poszerzające umiejętności w różnych dziedzinach.

Rozwijamy się, a Ty możesz to robić razem z nami! Rozwijanie kompetencji zawodowych, nabywanie nowych doświadczeń, udział w różnych projektach, szkolenia i warsztaty to elementy, które będą towarzyszyć Twojej ścieżce kariery w naszej firmie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)