Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

#ZAWODOWCY FM LOGISTIC

FM Logistic to firma rodzinna, dlatego od samego początku kultywujemy w niej takie zasady, jak zaufanie, szacunek i wzajemne motywowanie się w dążeniu do celu. Rozwój firmy nie byłby jednak możliwy bez dobrych pracowników, dzięki którym miliony osób na całym świecie mogą otrzymywać potrzebne produkty na czas. Dla nas każdy z nich jest prawdziwym ZAWODOWCEM – specjalistą, który świetnie sprawdza się w tym, co robi. Bez względu na wcześniejsze doświadczenia, długość zatrudnienia czy stanowisko – nasi ludzie są tym, co wyróżnia FM jako firmę. Pracownicy różnią się od siebie wiekiem, płcią, wykształceniem czy pochodzeniem, ale łączy ich to, że są świetni w swojej pracy – i mają tego świadomość.​ Dlatego też określamy ich mianem #ZAWODOWCY. Poznaj niektórych z nich.

NASZE BIURO

„Udoskonalam procesy, dzięki którym praca w magazynach przebiega sprawniej i szybciej. Cieszę się, że za każdym razem, kiedy wykonam kawał dobrej roboty, jest to doceniane”.

Mateusz – Specjalista ds. Wsparcia Logistyki 

„Podczas praktyk w FM dużo się nauczyłam i poznałam świetnych ludzi. Cały czas dostawałam informacje zwrotne i widziałam, że wiele osób docenia moje zaangażowanie, a to była najlepsza zachęta, żeby zostać w tej firmie na dłużej”.

Maja – Kierownik ds. Zarządzania Relacjami z Klientami

„Po krótkiej przerwie zdecydowałem się wrócić do FM, ponieważ firma stawia bardzo mocno na wdrażanie nowych technologii i innowacji. Dzięki temu praca tutaj jest ciekawa i pełna wyzwań”.

Marek – Starszy Konsultant Funkcjonalny ds. Systemów Informatycznych

NASZE PLATFORMY

„Pracuję tu od pierwszego dnia działalności magazynu – uczestniczyłam w jego tworzeniu. Firma FM ukształtowała moją ciekawą ścieżkę zawodową i bardzo dużo zawdzięczam dotychczasowym i obecnym przełożonym.”

Edyta – Kierownik Magazynu, platforma Jarosty

„W FM zdobyłem uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym. Doceniam to miejsce za możliwość nauki i przede wszystkim za super zespół, w którym szybko się odnalazłem. Dzięki niemu moja bariera językowa stała się dużo mniejsza”.

Vasyl – Pracownik Produkcji, platforma Błonie

„W FM nie ma podziału na zawody męskie i damskie. Nikogo nie dziwi, że kobiety też jeżdżą wózkami i świetnie sobie z tym radzą. Czuję dumę z tego, że dzięki mojej pracy miliony osób otrzymują potrzebne produkty”.

Katarzyna – Specjalista ds. Wyjść Magazynowych, platforma Jarosty

WSPÓLNIE CZYNIMY DOBRO

W 50-tą rocznicę założenia firmy postanowiliśmy jeszcze bardziej zwiększyć nasze zaangażowanie społeczne, dlatego powołaliśmy do życia FM Foundation. Celem naszej fundacji jest wspieranie i współtworzenie innowacyjnych społecznie projektów, inicjowanych i/lub prowadzonych przez pracowników FM. Nasze działania skupiają się na przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu oraz na wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży. ​Działalność FM Foundation w Polsce wspiera Fundacja Samodzielni Robinsonowie – partner programu staży dla młodzieży. Dzięki naszej współpracy podopieczni poznają tajniki logistyki w oddziałach FM Logistic.

Jean-Christophe Machet, prezes FM Foundation, zawsze podkreślał, że „człowiek jest w centrum firmy", a z jego słowami od wielu lat identyfikują się nasi pracownicy. Działania fundacji są napędzane przez ich pomysły, a dobro, które wspólnie czynimy, opiera się na ich niesłabnącym zaangażowaniu.

WYZNAJEMY WSPÓLNE WARTOŚCI

Zaufanie – każdy pracownik jest dla nas tak samo ważny, dlatego we współpracy stawiamy na szacunek i życzliwość. Dzięki wzajemnemu zaufaniu budujemy trwałe relacje nie tylko wewnątrz firmy, a także z naszymi klientami i partnerami.

Efektywność – nasi pracownicy dążą do osiągania wyznaczonych celów, a współpraca i poczucie współodpowiedzialności sprawiają, że jako firma jesteśmy dobrym partnerem biznesowym dla naszych klientów.

Otwartość – dajemy pracownikom przestrzeń na to, by podejmowali własne inicjatywy i wykorzystywali w pracy swoją kreatywność. Jako szybko rozwijająca się firma jesteśmy otwarci na zmiany i unowocześnienia, po to by zapewnić klientom i partnerom jak najlepszą jakość usług.

NAGRODY

Happy at Work for Starters 2020

Certyfikat przyznawany jest firmom, które wspierają rozwój młodych talentów i dbają o inspirujące środowisko pracy, oparte na wymianie wiedzy.

Dobroczyńca Roku 2020

W konkursie doceniane są działania prospołeczne podejmowane zarówno przez duże firmy, jak i organizacje działające na szczeblu lokalnym.