Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

Future Moves

Program dedykowany jest młodym, zdolnym absolwentom, którzy w przyszłości chcieliby zostać menedżerami. Nasi dotychczasowi uczestnicy programu to społeczność ambitnych osób, które łączy chęć zdobycia międzynarodowych doświadczeń, zawodowych wyzwań i silnych relacji międzyludzkich.

Future Moves składa się z trzech etapów i trwa łącznie 2 lata. Na początku uczestnicy programu mają okazję przyjrzeć się z naszym działaniom i poznać od podszewki branżę logistyczną, szkoląc się w naszych jednostkach. Kolejnym etapem jest kontynuowanie kursu za granicą i wspieranie wybranych procesów. Następnie uczestnicy wracają do Polski, aby kontynuować rozwój w działach wsparcia lub operacyjnych. Każda z osób jest wspierana przez mentora, dzięki czemu zdobywanie umiejętności technicznych i menedżerskich odbywa się w bardzo szybkim tempie.

Praktyki letnie i staże absolwenckie

Praktyki letnie w FM Logistic to idealna okazja dla studentów i uczniów szkół technicznych, którzy chcą poznać branżę logistyczną w praktyce. Uczestnicy mogą skonfrontować swoją dotychczasową wiedzę z rzeczywistą realizacją procesów logistycznych oraz innymi gałęziami szeroko rozumianego biznesu. Praktykanci nie tylko obserwują naszą codzienną pracę, ale również otrzymują konkretne zadania, dzięki czemu efektywnie wykorzystują okres praktyk. Jesteśmy firmą otwartą na innowacje, dlatego chętnie wymieniamy się z młodymi ludźmi doświadczeniami oraz słuchamy wszelkich sugestii.

U nas masz pewność, że czas, który poświęcisz na praktyki letnie, nie będzie czasem straconym.


Staże absolwenckie to idealne rozwiązanie dla młodych, ambitnych i zdolnych studentów i absolwentów, którzy planują związać przyszłość z szeroko rozumianą branżą logistyczną. Podczas kilkumiesięcznych staży rozwiniesz umiejętności praktyczne, a wiedza teoretyczna, którą posiadasz, umożliwi Ci realizację konkretnych zadań. Ważne jest dla nas to, w jakim obszarze chcesz się w przyszłości rozwijać, dlatego już na etapie rekrutacji chcemy poznać Twoje zainteresowania.

Najlepszym stażystom oferujemy możliwość dalszej współpracy – wielu naszych specjalistów zaczynało właśnie w ten sposób!

Top Young 100

Program Top Young 100, którego jesteśmy złotym partnerem, kierowany jest do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw. Tworzą go trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Celem programu jest budowanie wizerunku Polski jako silnego centrum kompetencji logistycznych, związanego z szeroko pojętym łańcuchem dostaw. Wspierając młode talenty na rynku zawodowym, stawiamy przed nimi nowe wyzwania, które pozwalają im rozwijać wiedzę i umiejętności zdobywane na studiach.

Top Young 100 umożliwia studentom stworzenie sieci kontaktów biznesowych, uzyskanie referencji Polskiego Stowarzyszenia Managerów Logistyki i firm partnerskich oraz poznanie wymagań biznesu i przyszłych pracodawców.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (28)