Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

Benefity

DBAMY O TWOJE ZDROWIE

Opieka medyczna to podstawa! Każda nowa osoba otrzymuje kartę opieki medycznej LUXMED, wraz z dokładną informacją, jak z niej korzystać. W ramach abonamentu możesz korzystać z usług medycznych w ogólnodostępnych centrach LUXMED, Medycyny Rodzinnej oraz w placówkach partnerskich na terenie całego kraju. Jeśli chcesz, opiekę medyczną możesz wykupić również dla swoich bliskich.

UBEZPIECZAMY TWOJE ŻYCIE I ZDROWIE

Wszyscy pracownicy mogą skorzystać z ubezpieczenia od nagłych wypadków. Oferujemy kilka wariantów ochrony życia i zdrowia, w tym również możliwość ubezpieczenia małżonków i dzieci.

WSPIERAMY NASZYCH PRACOWNIKÓW

Dzięki Zakładowemu Funduszowi Świadczeń Socjalnych oferujemy dodatkowe wsparcie socjalne dla uprawnionych do tego pracowników. ​W skład świadczeń wchodzi m.in. dofinansowanie wypoczynku czy wyprawki szkolnej dla dzieci, a ich wysokość zależy od sytuacji życiowej, rodzinnej czy materialnej danego pracownika.

CELEBRUJEMY WAŻNE MOMENTY

Praca to nie tylko obowiązki, ale również wspólne celebrowanie sukcesów i ważnych momentów w życiu prywatnym. Nasi pracownicy otrzymują prezenty w postaci premii okolicznościowych m.in. z okazji narodzin dziecka, ślubu, a także nagrody jubileuszowe. Natomiast dzieci pracowników zawsze dostają od firmy prezenty świąteczne.

Organizujemy także spotkania integracyjne oraz celebrujemy lokalne święta, dzięki czemu nasi pracownicy mają okazję lepiej się poznać.

WSPÓLNIE ROZWIJAMY NASZĄ WIEDZĘ

Jako firma, która ciągle się rozwija, zależy nam na tym, aby mieć realny wpływ również na rozwój naszych pracowników. Pracując z nami, będziesz mieć możliwość udziału w szkoleniach czy kursach językowych. W zależności od wybranej ścieżki kariery, zaoferujemy Ci udział w międzynarodowych programach rozwojowych, akademiach oraz innych szkolenia. A gdy dołączysz do naszej firmy, na początku na pewno dowiesz się, czym jest Program Buddy.

Oprócz tego wszyscy pracownicy FM Logistic mają dostęp do bezpłatnych platform szkoleniowych: FM UNIVERSITY (znajdziesz tu nie tylko obowiązkowe szkolenia, ale również kursy z obszarów, które Cię interesują) oraz eTutor (tutaj podszkolisz umiejętności językowe​).

DBAMY O TWÓJ CZAS WOLNY

Dzięki kafeterii MyBenefit nasi pracownicy sami mogą decydować, które benefity są dla nich interesujące. Spośród tysięcy gotowych i sprawdzonych propozycji, takich jak m.in. różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, vouchery do zakupów online, atrakcje turystyczne czy aktywności sportowe, każdy może wybrać to, co go najbardziej interesuje. A wszystko dofinansowane jest przez firmę i dostępne na portalu internetowym MyBenefit, do którego może zalogować się każdy pracownik FM Logistic.

ZAPEWNIAMY KARTY ZNIŻKOWE NA BENZYNĘ

W ramach współpracy z firmą LOTOS każdy z naszych pracowników otrzymuje dwie karty flotowe, które uprawniają do skorzystania ze zniżek.