Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

Benefity

Opieka medyczna to podstawa

Wiemy jak ważne jest zdrowie, dlatego każdy nowo zatrudniony pracownik otrzyma kartę opieki medycznej wraz z pełną informacją jak z niej korzystać. Kartę można wykupić również dla swoich bliskich.

Ubezpieczymy Twoje życie i zdrowie

Otrzymasz od nas pakiet ubezpieczenia, który możesz poszerzyć o indywidualne potrzeby w specjalnie przygotowanej ofercie.

Z rodziną zawsze raźniej

Chcemy, aby pociechy naszych pracowników mogły zobaczyć gdzie pracuje ich mama albo tata, dlatego też organizujemy dni otwarte dla rodzin naszych pracowników.

Co roku odbywają się również pikniki rodzinne przepełnione mnóstwem atrakcji. Ponadto w okresie mikołajkowym zapraszamy wszystkich na bajkową imprezę świąteczną :)

Nie zapominamy także jak ważna jest pomoc w zakupie wyprawki szkolnej lub współfinansowania wypoczynku, o które mogą ubiegać się nasi pracownicy.

Bilety, vouchery, wejściówki

Dokładnie tak! Nasi pracownicy swój wolny czas mogą spędzić wykorzystując atrakcyjne oferty ciekawych eventów, przedstawień, koncertów oraz meczy, które są dofinansowane przez firmę.

Zadbajmy razem o swoje zdrowie

Pod tym hasłem kryje się nasza akcja promująca zdrowy tryb życia wśród naszych pracowników i ich rodzin. W ramach tego programu organizujemy indywidualne konsultacje ze specjalistami z dziedziny  m.in. dietetyki, dermatologii, fizjoterapii, onkologii, ale również bierzemy udział w biegach, maratonach fitness oraz meczach sportowych (nie raz zdarzyło się nam również wspólnie poćwiczyć, aby oderwać się na chwilę od pracy :) ).  

Lubimy witaminy i chcemy się nimi dzielić, dlatego każdy pracownik znajdzie u nas świeże owoce, cytryny, soki malinowe oraz miód.

Karty sportowe

Chcąc wesprzeć Twój hart ducha w byciu aktywnym proponujemy Ci kartę MultiSport Plus, MultiActive lub karnety na basen.