Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

Poznaj nas

FM Logistic: 50-cio letnia historia sukcesu

We wspaniałych latach trzydziestych we Francji, dwóch braci Claude i Edmund Faure zdecydowało się na uruchomienie małej firmy transportującej drewno. Tymczasem Jean-Marie Machet, przygotowywał się do zrobienia tego samego z rodzinnym przedsiębiorstwem transportu drogowego, nad którym przejął kontrolę. Spotkanie Mireille Machet oraz Claude Faure wpłynęło na los obu rodzin. Ich związek pozwolił na nawiązanie ścisłej współpracy biznesowej, która wpłynęła na powstanie firmy transportowej 'Faure & Machet' w 1967. W tamtym czasie firma zatrudniała 12 osób oraz posiadała 7 pojazdów.
 

FM Logistic: Kim jesteśmy dzisiaj?

Wśród liderów międzynarodowej branży logistycznej, FM Logistic jest renomowanym ekspertem w dziedzinie magazynowania, transportu, pakowania oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Grupa zaangażowana jest w rynki z sektorów takich jak produkty rolnicze, sprzedaż hurtową, rynek produktów do higieny osobistej, środków czyszczących, a także świeżych produktów, perfum oraz w sektor zdrowia i urody.

FM Logistic jest obecna w trzynastu krajach i zatrudnia ponad 21 000 pracowników. Grupa, jako niezależny biznes rodzinny, osiągnęła na dzień 31 Marca 2014 obroty przekraczające jeden miliard Euro. Innymi słowy uzyskaliśmy wzrost na poziomie 18 % w porównaniu z rokiem ubiegłym. Dochód netto wzrósł o 24 %.

FM Logistic Polska

FM Logistic Polska jest jednym czołowych graczy na rynku magazynowania, transportu i copacking’u. Niezależna, rodzinna grupa uznawana za eksperta w branży dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz przemysłowych. FM Logistic koncentruje się na silnej polityce opartej na innowacjach, prowadzonej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.  Grupa FM posiada obecnie swoje centra logistyczne w 13 krajach na świecie. W Polsce jest ich osiem: Mszczonów (2 obiekty), Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz, Wola Bykowska, Piotrków Trybunalski, Olszowa i Błonie. Główna siedziba polskiego oddziału Grupy FM mieści się w Mszczonowie, gdzie w roku 1995 powstała pierwsza platforma logistyczna operatora w Polsce. Polski oddział Grupy FM zatrudnia blisko 3 tys. osób, dysponuje ponad 550 tys. m2 powierzchni magazynowej i flotą około 2 tys. pojazdów.

Ostatnie wpisy dla FM Logistic Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)