Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

POZNAJ NAS

Już od ponad 50 lat wyznaczamy kierunek logistyki na świecie. W samej Polsce zatrudniamy ponad 5 500 pracowników – specjalistów związanych zarówno z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem czy transportem, jak i z wszelkimi procesami, które skoncentrowane są na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw. Nasi niezastąpieni pracownicy to prawdziwi #Zawodowcy, dzięki którym miliony osób na całym świecie otrzymują potrzebne produkty na czas. Podstawą naszej działalności są branże, takie jak: spożywcza, farmaceutyczna czy FMCG, co sprawia, że praca w FM Logistic daje gwarancję bezpieczeństwa i stabilności. Nasze platformy znajdują się w Olszowej, Mszczonowie, Psarach, Tomaszowie Mazowieckim, Wolborzu, Woli Bykowskiej, Jarostach, Odrzywołku, Błoniu, natomiast biuro główne mieści się w Mszczonowie.

STAWIAMY NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Naszym priorytetem są bezpieczne i uczciwe warunki pracy. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju, stawiając jednocześnie na innowacyjność ​oraz doskonałość operacyjną. Nasze zespoły tworzą rozwiązania dla łańcucha dostaw, dzięki czemu mają wpływ na poprawę jakości życia wielu osób. W codziennej pracy przykładamy dużą wagę do tego, by nasze działania operacyjne miały neutralny wpływ na środowisko. Jako firma stale rozwijająca się i otwarta na innowacyjne rozwiązania, dzielimy się z naszymi dostawcami wiedzą na temat tworzenia odpowiedzialnych procesów. Dzięki współpracy z partnerami, dla których zrównoważony rozwój jest równie ważny, wciąż ulepszamy nasze technologie i wyznaczamy nowy kierunek logistyki w Polsce. Nasza dotychczasowa działalność sprawiła, że wielokrotnie zdobyliśmy tytuł Operatora Logistycznego Roku oraz Lidera Logistyki.

TYM WYRÓŻNIANY SIĘ JAKO PRACODAWCA

Patrzymy w przyszłość

Od ponad 50 lat wyznaczamy kierunek przyszłości logistyki i stale optymalizujemy nasze procesy produkcyjne​. Dzięki temu nasi pracownicy są częścią procesu, który gwarantuje im ciągłą naukę i rozwój. Tworzymy środowisko sprzyjające rozwijaniu pomysłów, dlatego każda osoba ma realny wpływ na działalność całej firmy.

Naszą siłą są ludzie

Działamy w oparciu o trzy główne wartości: zaufanie, efektywność i otwartość, dlatego w centrum FM Logistic są zawsze ludzie. Nasi pracownicy wpierają się nawzajem i wspólnie dbają o dobrą atmosferę pracy. W końcu to prawdziwi #Zawodowcy, którzy zamiast w pojedynkę, wolą działać zespołowo.

Dbamy o ciągły rozwój

W FM Logistic nie stoimy w miejscu. Nasi ludzie nie boją się podejmować nowych wyzwań ani uczyć na własnych błędach, ponieważ wiedzą, że dzięki temu mogą stawać się lepsi. Wzajemne inspirowanie oraz wykorzystywanie szans rozwoju, które oferuje firma, sprawiają, że na pokładzie FM Logistic pracują niezastąpieni #Zawodowcy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (37)