Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biuro Główne FM Logistic Polska

ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 01 92

www.fmlogistic.pl/Kariera

NIP: 8381000827

Poznaj nas

FM Logistic Centralna Europa to stabilny i rzetelny pracodawca, zapewniający ponad 5 500 miejsc pracy. Podstawą działalności są strategiczne w obecnych czasach branże: spożywcza (FMCG), farmaceutyczna i medyczna, które dają bezpieczeństwo i gwarancję ciągłego zatrudnienia. Jesteśmy jednym z czołowych graczy na rynku, który oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel. 

Działalność prowadzimy przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. 

FM Logistic Centralna Europa posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe oraz zarządza flotą ponad 2500 pojazdów. W Polsce firma posiada to 12 platform logistycznych zlokalizowanych w województwach: Mazowieckim, Śląskim, Opolskim i Łódzkim, oraz 16 Hubów usytuowanych w Całej Polsce. Obiekty te łącznie tworzą ponad 550 000 m2 powierzchni magazynowej. 

FM Logistic Central Europe, jako część Grupy FM opiera swoje wartości na trzech filarach:

  • Zaufanie – każdy pracownik jest dla nas niezwykle ważny, dlatego zasługuje na szacunek, uwagę i życzliwość. Dzięki wzajemnemu zaufaniu budujemy trwałe relacje wewnątrz firmy, a także te z klientami i partnerami.
  • Efektywność – utrzymanie satysfakcji klientów jest naszym głównym założeniem. To nasi pracownicy przyczyniają się do osiągnięcia wyznaczonych celów, poprzez ich zalety, zbiorowe zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.
  • Otwartość – w szybko rozwijającym świecie, musimy być otwarci na zmiany i unowocześnienia, po to by zapewnić klientom i partnerom jak najlepszą usługę. Ponadto otwartość to również partnerstwo z pracownikami, którzy wykazują inicjatywę i kreatywność.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o FM Logistic, wejdź na naszą stronę http://www.fmlogistic.pl/   Lub odwiedź nas na naszych kanałach w Social Media: Linkedin, Facebook czy Instagram.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)