Dane kontaktowe

Flügger Sp. z o.o

Rakietowa 20A
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

www.flugger.pl

NIP: 5850205530

O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu, którego siedziba mieści się w sercu Danii – w Kopenhadze. Kreujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroki asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi.

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 r. Stale rozwijamy sprzedaż poprzez własną sieć sklepów Flügger farby oferujących najwyższej jakości produkty i obsługę. W 2010 r. rozpoczęliśmy także produkcję tapet na potrzeby całego koncernu w nowoczesnym obiekcie w Gdańsku. Obecnie zatrudniamy ok. 300 wysokiej klasy specjalistów.

Kogo szukamy

Oferujemy kandydatom pracę pełną wyzwań, kładąc jednocześnie nacisk na odpowiedzialność za własny rozwój i realizację celów. Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość współtworzyć kulturę, w której cenimy współpracę i osiąganie wysokich wyników. 

Ambitne cele i wyzwania, jakie wyznaczamy naszym pracownikom, sprawiają że stały rozwój kompetencji jest naszą koniecznością, co aktywnie wspieramy w codziennej pracy, jednocześnie dbając o dobrą atmosferę.

Inspirująca koncepcja Flügger, polegająca na skierowaniu oferty do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm sprawia, że ponad 70% wszystkich naszych pracowników pracuje bezpośrednio w kontakcie z naszymi klientami. Dlatego najczęściej rekrutujemy na stanowiska:

  • Sprzedawcy
  • Doradcy techniczno-handlowego

Jednocześnie kładąc nacisk na produkcję o wysokiej jakości, w naszym zakładzie produkcyjnym jesteśmy zainteresowani osobami z doświadczeniem w poligrafii

  • drukarz, operator linii, kolorysta

Jak wygląda proces rekrutacji?

Selekcja CV
Z nadesłanych aplikacji dokonujemy selekcji tych, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

Rozmowa
Jeśli spełniasz nasze oczekiwania zostaniesz zaproszony na spotkania z przedstawicielem działu HR i managerem. Rozmowa będzie dotyczyć głównie Twoich doświadczeń zawodowych, sprawdzenia Twoich kompetencji (także językowych) oraz motywacji. Następuje także prezentacja oferty pracy oraz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania.

Zadania i testy
Możesz zostać poproszony o wykonanie testów on-line (sprawdzających predyspozycje zawodowe oraz logiczne myślenie) oraz zadania, którego rozwiązanie będziesz prezentował na kolejnym spotkaniu.

Druga rozmowa
Spotkanie polega na prezentacji przez Ciebie rozwiązania zadania. W rozmowie będzie uczestniczył przedstawiciel działu HR, manager bezpośredni oraz manager pionu.

Referencje
W ostatnim etapie rekrutacji zbieramy referencje. W tym celu poprosimy Cię o podanie kontaktów do osób, z którymi będziemy mogli porozmawiać o jakości oraz efektywności dotychczasowej pracy.

Co oferujemy?

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe na życie
  • Atrakcyjne warunki zakupu kart sportowych
  • Dostęp do Calypso, FitProfit, FitSport.
  • Dofinansowanie do urlopu (oraz inne dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)
  • Imprezy integracyjne (Majówka, Wigilia czy świętowanie 10-lecia zatrudnienia pracowników)


Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej i zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy odwiedź naszą stronę www.flugger.pl

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)