Dane kontaktowe

Flügger Sp. z o.o

Rakietowa 20A
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

www.flugger.pl

NIP: 5850205530

O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu, którego siedziba mieści się w sercu Danii – w Kopenhadze. Kreujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroki asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi.

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 r. Stale rozwijamy sprzedaż poprzez własną sieć sklepów Flügger farby oferujących najwyższej jakości produkty i obsługę. W 2010 r. rozpoczęliśmy także produkcję tapet na potrzeby całego koncernu w nowoczesnym obiekcie w Gdańsku. Obecnie zatrudniamy ok. 260 wysokiej klasy specjalistów.

Nasze wartości:

Team
Wychodź z inicjatywą i wskazuj drogę
Wykazuj ducha zespołowego – słuchaj i ucz się od innych
Zadbaj o odpowiednie wyjaśnienie i przedstawienie kwestii odpowiedzialności i oczekiwań

Time
Szanuj czas innych: termin to termin, a budżet to budżet
Znajdź proste rozwiązania i rozwiąż zadanie
Zainwestuj czas, by potem móc go zaoszczędzić: przestrzegaj procesów i polityki lub jeżeli takowe nie istnieją, stwórz je

Trust
Mówimy, co robimy i robimy to, co powiedzieliśmy
Dziel się istotną wiedzą ze współpracownikami i klientami
Dotrzymuj obietnic i bądź osobą, na którą można liczyć

Kariera

Oferujemy kandydatom pracę pełną wyzwań, kładąc jednocześnie nacisk na odpowiedzialność za własny rozwój i realizację celów. Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość współtworzyć kulturę, w której cenimy współpracę i osiąganie wysokich wyników. 

Ambitne cele i wyzwania, jakie wyznaczamy naszym pracownikom, sprawiają że stały rozwój kompetencji jest naszą koniecznością, co aktywnie wspieramy w codziennej pracy, jednocześnie dbając o dobrą atmosferę.

Kogo szukamy

Inspirująca koncepcja Flügger, polegająca na skierowaniu oferty do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm sprawia, że ponad 70% wszystkich naszych pracowników pracuje bezpośrednio w kontakcie z naszymi klientami. Dlatego najczęściej rekrutujemy na stanowiska:

  • Sprzedawcy/handlowca w sklepie
  • Doradcy techniczno-handlowego

Jednocześnie kładąc nacisk na produkcję o wysokiej jakości, w naszym zakładzie produkcyjnym jesteśmy zainteresowani osobami z doświadczeniem w poligrafii

  • drukarz, operator linii, kolorysta

Najnowsze oferty pracy

  • Flügger Sp. z o.o

    Toruń, kujawsko-pomorskie

    2020-01-22

zobacz wszystkie oferty pracy (1)