Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Flügger Poland Sp. z o.o.

ul. Rakietowa 20A
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 340 28 00
[email protected]

www.flugger.pl

NIP: 5850205530

O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu, którego siedziba mieści się w sercu Danii – w Kopenhadze. Kreujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroki asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi.

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 r. Stale rozwijamy sprzedaż poprzez własną sieć sklepów Flügger farby oferujących najwyższej jakości produkty i obsługę. W 2010 r. rozpoczęliśmy także produkcję tapet na potrzeby całego koncernu w nowoczesnym obiekcie w Gdańsku. Obecnie zatrudniamy ok. 260 wysokiej klasy specjalistów.

We Flügger mamy wiele powodów do dumy, w szczególności są to nasze korzenie, produkty wysokiej jakości, wykwalifikowani pracownicy i lojalna baza klientów. W czerwcu 2020 roku uruchomiliśmy naszą nową strategię Going Green, w której większy nacisk na zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę w osiąganiu naszych celów. Chcemy stworzyć bardziej ekologiczny Flügger, a naszą ambicją jest neutralność produkcji pod względem emisji CO2 do 2030 r., stosowanie 75% plastiku z recyklingu w naszych opakowaniach i produkcja farb w 100% zrównoważonych.

Kariera

Inspirująca koncepcja Flügger, polegająca na skierowaniu oferty do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm sprawia, że ponad 70% wszystkich naszych pracowników pracuje bezpośrednio w kontakcie z naszymi klientami. Dlatego najczęściej rekrutujemy na stanowiska:

  • Sprzedawcy/handlowca w sklepie
  • Doradcy techniczno-handlowego

Jednocześnie kładąc nacisk na produkcję o wysokiej jakości, w naszym zakładzie produkcyjnym jesteśmy zainteresowani osobami z doświadczeniem w poligrafii

  • Drukarz, operator linii, kolorysta