Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Flowair

Chwaszczyńska 135
81-571 Gdynia
pomorskie, Polska
[email protected]

www.flowair.pl

NIP: 9581440661

KIM JESTEŚMY?

FLOWAIR jest synonimem innowacji i otwarcia na oryginalne koncepcje. Jesteśmy w 100% polską firmą z polskim kapitałem. Swoją działalność prowadzimy na Pomorzu, gdzie znajdują się: siedziba firmy, biura handlowe oraz hale produkcyjne. Od początku działalności skupiamy się na wprowadzaniu innowacji i ulepszeń dla produktów grzewczych i wentylacyjnych. Idea tworzenia jest silnie zakorzeniona w naszej strategii. Nasza działalność opiera się na tworzeniu niestandardowych, kompleksowych rozwiązań zastrzeżonych wzorami przemysłowymi. Cyklicznie wprowadzamy szereg innowacji wyznaczając nowe trendy w branży.

FLOWAIR to po prostu twórca innowacyjnych rozwiązań!

CO ROBIMY?

Firma FLOWAIR powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych.  Jesteśmy producentem nagrzewnic wodnych, kurtyn powietrznych, kurtyno-nagrzewnic, jednostek wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz urządzeń typu rooftop. Dodatkowo jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nagrzewnic gazowych włoskiej firmy Robur.

Ofertę produktową można opisać w czterech grupach:

  • nagrzewnice, komory mieszania, destratyfikatory,
  • kurtyny drzwiowe i bramowe,
  • wentylacja bezkanałowa z odzyskiem ciepła,
  • urządzenia typu rooftop z odzyskiem ciepła.

KOGO SZUKAMY I DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

FLOWAIR to dynamicznie rozwijająca się firma, która działa na rynku polskim i zagranicznym.

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań grzewczo-wentylacyjnych. Praca w naszym zespole opiera się na wzajemnym szacunku i koleżeńskich relacjach. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością.

Dbamy o rozwój pracowników zapewniając  im udział w szkoleniach zawodowych, międzynarodowych targach, konferencjach oraz zajęciach językowych.
Szukamy ludzi, którzy podzielą z nami nasz entuzjazm i zapał do bycia jeszcze lepszym konstruktorem urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z inicjatywą, potrafisz pracować zespołowo i chciałbyś być jednym z Nas - odpowiedz na naszą ofertę pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)