Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

ul. Malinowska 28
83-100 Tczew
pomorskie, Polska

www.flex.com

NIP: 5932205967

Kim jesteśmy

Flex jest wiodącą firmą projektującą oraz produkującą inteligentne produkty dla nowoczesnego i zintegrowanego świata. Zatrudniając ponad 200 000 specjalistów w 30 krajach, Flex dostarcza innowacyjne usługi w zakresie projektowania, inżynierii, produkcji, łańcucha dostaw oraz logistyki.

Flex Tczew

We Flex Tczew od 2000 roku projektujemy i tworzymy produkty ułatwiające życie, realizując naszą misją budowania zintegrowanego i bardziej inteligentnego świata.
Oferujemy swoim klientom innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.
Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2. W trzech z nich prowadzimy m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbkę plastyczną blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.
Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, a także wielu innych gałęzi przemysłu codziennie udowadniamy, że oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i wiedza specjalistyczna są gwarantem najwyższej jakości.
Jesteśmy niezawodnym partnerem. Razem tworzymy przyszłość.

Flex Łódź

We Flex Łódź od 2007 roku świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z produkcją, serwisowaniem, magazynowaniem i logistyką dla klientów z całego świata. Dzięki temu oferujemy naszym partnerom unikalne, zorientowane na ich potrzeby rozwiązania. Dla naszych klientów magazynujemy wyroby gotowe, montujemy i pakujemy od podstaw kompletne zestawy produktów elektrycznych, serwisujemy urządzenia oraz wysyłamy części do autoryzowanych serwisów na całym świecie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)