Dane kontaktowe

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

ul. Malinowska 28
83-100 Tczew
pomorskie, Polska

www.flex.com

NIP: 5932205967

Kim jesteśmy

Flex jest wiodącą firmą projektującą oraz produkującą inteligentne produkty dla nowoczesnego i zintegrowanego świata. Zatrudniając ponad 200 000 specjalistów w 30 krajach, Flex dostarcza innowacyjne usługi w zakresie projektowania, inżynierii, produkcji, łańcucha dostaw oraz logistyki.

Flex Tczew

We Flex Tczew od 2000 roku projektujemy i tworzymy produkty ułatwiające życie, realizując naszą misją budowania zintegrowanego i bardziej inteligentnego świata.
Oferujemy swoim klientom innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.
Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2. W trzech z nich prowadzimy m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbkę plastyczną blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.
Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, a także wielu innych gałęzi przemysłu codziennie udowadniamy, że oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i wiedza specjalistyczna są gwarantem najwyższej jakości.
Jesteśmy niezawodnym partnerem. Razem tworzymy przyszłość.

Flex Łódź

We Flex Łódź od 2007 roku świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z produkcją, serwisowaniem, magazynowaniem i logistyką dla klientów z całego świata. Dzięki temu oferujemy naszym partnerom unikalne, zorientowane na ich potrzeby rozwiązania. Dla naszych klientów magazynujemy wyroby gotowe, montujemy i pakujemy od podstaw kompletne zestawy produktów elektrycznych, serwisujemy urządzenia oraz wysyłamy części do autoryzowanych serwisów na całym świecie.

Ostatnie wpisy dla Flextronics International Poland Sp.z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)