Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FlexLink Systems Polska sp. z o. o.

ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 654 76 50
Fax: +48 61 654 76 51
[email protected]

www.flexlink.pl

NIP: 7822142445

Wiemy, że miejsce pracy to nie tylko obowiązki i zadania do realizacji, miejsce pracy to przede wszystkim ludzie, z którymi spędzasz czas. To oni tworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat!

FlexLink Running Team

Drużyna biegowa funkcjonuje u nas od... właściwie od tak dawna, że nie jesteśmy w stanie wskazać początku. Dzięki wsparciu firmy, pracownicy Flexlink biorą udział w takich imprezach biegowych jak Business Run, Bieg Niepodległości, Maniacka Dziesiątka i wielu innych. Przynależność do Grupy Coesia otworzyła możliwość udziału w międzynarodowych i bardzo prestiżowych wydarzeniach jak Maraton Berliński czy Lizboński.

FlexLink Football team

Gramy regularnie rekreacyjnie jak i w lidze amatorskiej. Jeśli lubisz sporty zespołowe, na pewno odnajdziesz się w drużynie!

Szlachetna Paczka

Odpowiedzialność to dla nas także odpowiedzialność społeczna, dlatego jeśli tylko możemy, angażujemy się w akcje pomocy, bo wiemy, że dobro powraca!

Dzień dla społeczeństwa

Co roku organizujemy dzień, w którym nasi pracownicy robią coś dla innych, np. pomagamy w remoncie domu dziecka, budujemy domki dla zwierzaków czy sadzimy drzewa. To świetny sposób nie tylko na integrację, ale przede wszystkim na zrobienie czegoś dobrego dla innych!

Wsparcie dla szpitali podczas pandemii

W trudnym okresie pandemii finansowaliśmy posiłki dla personelu medycznego ze szpitala im. Strusia w Poznaniu. Posiłki dostarczała lokalna firma gastronomiczna, której dzięki temu pomogliśmy przetrwać najtrudniejsze chwile.