Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FlexLink Systems Polska sp. z o. o.

ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 654 76 50
Fax: +48 61 654 76 51
[email protected]

www.flexlink.pl

NIP: 7822142445

Staże i praktyki

W naszej firmie oferujemy praktyki dla uczniów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Szukamy osób zaangażowanych i ukierunkowanych na rozwój. Zachęcamy do aplikowania na otwarte stanowiska oraz do programów opisanych poniżej:

PRAKTYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Współpracujemy stale ze szkołami średnimi w Poznaniu, które kształcą uczniów w klasach o profilu automatyk, mechanik, mechatronik, elektryk. Uczniowie odbywają u nas praktyki przewidziane programem nauczania, jak i dodatkowo wspierają działy produkcyjne w okresie letnim. W Technikum Łączności przy ul. Przełajowej funkcjonuje klasa patronacka firmy FlexLink o profilu technik automatyk. Poza praktykami uczniowie z współpracujących z nami szkół mają możliwość poznania firmy i jej produktów poczas wizyt studyjnych, kiedy pracownicy FlexLink przedstawiają szczegóły działania przenośników i robotów przemysłowych.

Powodem dumy jest, że część naszych pracowników poznała FlexLink już na praktykach w szkole średniej i po jej zakończeniu rozpoczęła u nas stałą pracę!

PROGRAM STAŻOWY WE FLEXLINK SYSTEMS POLSKA

Studentów ostatnich lat studiów wyższych, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie zapraszamy na staże, które rozpoczynają się w okresie wakacyjnym i moga być przedłużone. W ramach stażu studenci otrzymują zadania zblizone do pracowników poszczególnych działów. Osoby, które wykażą się zaangażowaniem, inicjatywą mogą kontynuować przygodę z Flexlinkiem już jako pracownicy firmy. O stażach studenckich możesz dowiedzieć się więcej bezpośrednio od nas - jesteśmy częstym gościem różnych wydarzeń na uczelniach, w szczególności na Politechnice Poznańskiej.

Podobnie jak w przypadku uczniów szkół średnich – spora grupa obecnych pracowników swoją przygodę z FlexLinkiem rozpoczęła od stażu!

STUDIA DUALNE WE FLEXLINK SYSTEMS POLSKA

Bierzemy udział w Programie Studiów Dualnych na Politechnice Poznańskiej dla kierunku Automatyka i Robotyka. Jest to profil praktyczny studiów technicznych, gdzie poza typowymi zajęciami na uczelni, studenci mają też zajęcia praktyczne w wybranej firmie. Praktyki trwają przez kilka semestrów i podczas nich student realizuje zadania wynikające z profilu studiów, jak i korespondujące z codziennymi zadaniami automatyka. Dzięki temu studenci równocześnie uczą się teorii i widzą jej zastosowanie w praktyce!