Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Flex Films Europa Sp. z o.o.

Gen. Władysława Sikorskiego 48
62-300 Września

NIP: 7792387276

Kilka słów o nas

Jesteśmy międzynarodową dynamiczną firmą z Indii o globalnym zasięgu. Siedziba spółki znajduje się w Noida (Narodowym Regionie Stołecznym Delhi), ma najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Indiach, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Meksyku, Egipcie i Stanach Zjednoczonych.

Pierwsza fabryka w Polsce powstała w 2011 roku we Wrześni, 50 km od Poznania. Od tego czasu stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Szczycimy się, że jesteśmy światowej klasy graczem w obszarze technologii, innowacji i rozwoju w obszarze produktów opakowań. Ogromy wzrost w ciągu ostatnich lat zawdzięczamy zaangażowaniu, zdolnościom oraz nieustającym wysiłkom naszych ludzi. Nasze produkty wysyłamy do klientów z ponad 140 krajów.

Mamy szerokie możliwości produkcyjne w zakresie zorientowanej dwuosiowo folii PET, zorientowanej dwuosiowo folii polipropylenu, folii polipropylenowej nieorientowanej (CPP), folii holograficznej i metalizacyjnej.

Oferujemy technologicznie zaawansowane opakowania dla wielu produktów, takich jak: przekąski, słodycze i kawa i herbata, makarony, szampony i odżywki, oleje roślinne, przyprawy, żywność mrożona,  karmy dla zwierząt, wyroby farmaceutyczne, nawozy, oleje i smary samochodowe, komponenty motoryzacyjne i inżynieryjne itd.

Dlaczego my?

Sprostanie rosnącemu na świecie popytowi na opakowania elastyczne stanowi ogromne wyzwanie – podobnie jak bardzo pobudzające i nastawione na wzrost środowisko pracy.

W nieustającemu dążeniu do wzrostu, zapewniamy swoim pracownikom nieograniczone możliwości rozwoju kariery i awansu. Nasza zdolność pozyskiwania, angażowania, rozwijania i zatrzymywania liderów to dziedzictwo, które przyczyniło się do utrzymania dobrych wyników. Jako że chcemy nabrać tempa i przyspieszyć wzrost, budujemy działalność w oparciu o to dziedzictwo, by pomóc nam osiągnąć wyższy stopień oddziaływania naszej globalnej organizacji.

W naszej firmie znajdziesz wiele możliwości zawodowych, by móc się rozwijać w wielu funkcjach. W budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości, wiedziemy prym w obszarze innowacji, pracując jednocześnie nad tym, by wszystkie nasze działania były bardziej ekologiczne.

Zapewniamy doskonałe możliwości osobom gotowym rozwijać swoją ścieżkę zawodową. Stworzyliśmy ustrukturyzowany proces identyfikowania osób o największym talencie i zapewnianiu im doskonałej drogi rozwoju.

Nasze wartości to:

Benefity

Naszym pracownikom oferujemy szeroki zakres dodatków, do których należą:

  • Premie uznaniowe,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Premie świąteczne,
  • Prywatna opieka lekarska,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karta OKSystem.

Szukamy talentów, by przenieść biznes na wyższy poziom. Przyjdź, uczestnicz w historii rozwoju! Let’s Grow Together!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)