Dane kontaktowe

FLAVOURTEC SP Z O O

Geodetów 28
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

flavourtec.net

NIP: 5862276576

Poznaj nas

Od 2012 roku zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości płynów, przeznaczonych do e-papierosów. Nasza marka jest już obecna w wielu europejskich krajach. Jesteśmy między innymi w Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Hiszpanii, Grecji, Czechach, Austrii, Francji, Chorwacji, we Włoszech i na Węgrzech a także w Polsce, gdzie pracuje dla nas już ponad 100 osób.

W 2017 roku Tar Heel Capital II FIZ AN, fundusz należący do grupy Tar Heel Capital, objął część naszych udziałów. Dzięki temu pozyskaliśmy dodatkowe wsparcie w postaci silnego partnera biznesowego, we współpracy z którym planujemy dalszy rozwój i ekspansję na kolejne rynki. 

W każdym, podejmowanym przez nas działaniu zawsze skupiamy się na jakości. Zobacz, jak ją rozumiemy przez pryzmat wzajemnej współpracy, oferty kierowanej do naszych klientów a przede wszystkim - naszej produkcji.

JAKOŚĆ WZAJEMNEJ WSPÓŁPRACY

Wychodzimy z założenia, że tylko partnerskie i oparte na wzajemnym feedbacku relacje, mogą przełożyć się na dobrą oraz długoterminową współpracę. Ciągłe uczenie się i możliwość doskonalenia umiejętności jest jedynym z naszych priorytetów. Dzięki gronu doświadczonych managerów, na co dzień pracujących w naszym biurze, możemy czerpać od siebie wiedzę i inspiracje do dalszego działania. Pozwala nam to ciągle się rozwijać, a także utrzymywać wysoki poziom wykonywanej przez nas pracy.

JAKOŚĆ NASZEJ OFERTY

Od początku powstania Flavourtec w 2012 r. naszym celem było dostarczanie najlepszych płynów do elektronicznych papierosów, produkowanych tylko na terenie Unii Europejskiej. Od samego początku oferowaliśmy także szerokie portfolio z rozwiązaniami OEM (Original Equipment Manufacturer) oraz produktami sprzedawanymi pod marką dystrybutora.

JAKOŚĆ PRODUKCJI

Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikat ISO:9001. Co ważne, był specjalnie projektowany, aby spełniać warunki nowoczesnej i wysokiej klasy produkcji. Dzięki temu, płyny wytwarzane są w przejrzysty sposób, a ich proces produkcyjny jest ściśle kontrolowany. W zakładzie znajduje się także wewnętrzne laboratorium wyposażone w chromatograf gazowy, który pozwala nam kontrolować właściwą ilość nikotyny i czystość produktu gotowego.

Fabryka Flavourtec mieści się w Gdańsku i zajmuje 900 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Dodatkowe 400 metrów przeznaczone jest na przestrzeń biurową, socjalną i dział badawczo-rozwojowy. Dzięki wysoko rozwiniętej infrastrukturze jesteśmy w stanie utrzymać i stale ulepszać jakość naszych produktów, a także zapewniać najwyższy stopień przejrzystości i bezpieczeństwa produktu. Ponadto nasze produkty spełniają wymagania dyrektywy o wyrobach tytoniowych, na wszystkich rynkach.

W drugiej połowie 2018 roku planujemy także otwarcie kolejnego zakładu produkcyjnego o łącznej powierzchni aż 2100 metrów kwadratowych. Dzięki niemu, nasze możliwości produkcyjne jeszcze wzrosną.

Nasze certyfikaty:

Produkcja certyfikowana TÜV

Ustalamy najwyższe standardy produkcyjne potwierdzone certyfikatem ISO:9001, regularnie kontrolowanym przez TÜV Nord. Stosujemy surowce spełniające normy USP (farmaceutycznej) i smaki, które używane są w przemyśle spożywczym.

Certyfikat Dartsch

W celu zaprezentowania zalet elektronicznego papierosa w porównaniu do tradycyjnych papierosów tytoniowych zleciliśmy Instytutowi Dartsch przeprowadzenie testu naszych płynów pod kątem sprawdzenia efektów długoterminowej ekspozycji na nasz produkt. Podczas testu wyhodowane ludzkie komórki płucne przez dwa tygodnie były poddawane oddziaływaniu naszego płynu, a w drugiej fazie zostały poddane oddziaływaniu dymu tytoniowego papierosa. Można było stwierdzić, że nasz płyn nie spowodował żadnej toksykologicznej reakcji w płucach, w przeciwieństwie do komórek narażonych na oddziaływanie dymu tytoniowego papierosa, gdzie widoczne reakcje pojawiły się po dwóch tygodniach. W oparciu o tę długoterminową analizę nasze produkty otrzymały certyfikat Dartsch.

Dysponujemy także kartami charakterystyki MSDS dla wszystkich naszych produktów, w każdym smaku i z każdą ilością nikotyny, przygotowanymi przez niezależne niemieckie laboratorium. Karty MSDS dostarczają pomocnych informacji na temat każdego z produktów, ich klasyfikacji i składników użytych do produkcji. 

Nasze buteleczki posiadają certyfikat ISO, a zakrętki wyposażone są w zabezpieczenia, które uniemożliwiają otworzenie opakowania przez dzieci.