Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fitech Sp. z o.o.

KOŚCIELNA 5
34-200 SUCHA BESKIDZKA
małopolskie, Polska

fitech.pl

NIP: 5521587849

Poznaj nas

Fitech to firma z branży high-tech, należąca do Grupy Fideltronik. Od ponad 25 lat działamy na rynku europejskim wspierając firmy produkcyjne w dążeniu do doskonałości poprzez  automatyzację procesów produkcyjnych i poprawę wydajności operacji. Chociaż nasze korzenie sięgają produkcji elektroniki, nasze rozwiązania i produkty są szeroko stosowane we wszystkich sektorach produkcyjnych. Nieustannie inwestujemy i konsekwentnie poszerzamy naszą wiedzę w zakresie innowacji technologicznych, aby oferować najlepsze rozwiązania przemysłowe zgodne z potencjałem Przemysłu 4.0.

Jeżeli szukasz nie tylko miejsca pracy, lecz przede wszystkim możliwości rozwoju poprzez stawianie czoła wyzwaniom, pracę w zespole pasjonatów nad najnowszymi technologiami oraz codziennej satysfakcji z tego, co robisz - dołącz do nas!

Nasze lokalizacje:

  • Sucha Beskidzka, ul. Kościelna 5
  • Kraków, ul. Cystersów 19

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów w swoich dziedzinach. Osób otwartych, pozytywnie nastawionych, chętnie stawiających czoła wyzwaniom, a przede wszystkim nieustannie śledzących nowe trendy i wychodzących poza utarte schematy.

Nasze profile zawodowe to przede wszystkim stanowiska inżynierskie w obszarze robotyki, automatyki, mechaniki, elektroniki oraz różnych języków programowania, a także sztucznej inteligencji (AI) i internetu rzeczy (IoT). Zatrudniamy również osoby doświadczone w zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu relacjami z klientem.

Ponieważ nie tylko projektujemy, ale także samodzielnie budujemy nasze urządzenia, zapraszamy do nas również specjalistów techników, operatorów CVC oraz pracowników montażu.

Zobacz jak pracujemy w Fitech

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)