Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.

Sienna 73
00-833 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.fisglobal.com

NIP: 5262211769

Poznaj nas

O firmie

FIS jest światowym liderem w dziedzinie przetwarzania płatności, oprogramowania finansowego i rozwiązań bankowych. Firma obsługuje ponad 20 000 klientów w ponad 130 krajach na świecie. Siedziba główna znajduje się w Jacksonville na Florydzie. Globalnie pracuje z nami ponad 55 000 pracowników. Zapewniając oprogramowanie, usługi i outsourcing technologii, FIS jest firmą z listy Fortune 500, która jest uwzględniona we wskaźniku Standard & Poor 500® Index.

W Polsce FIS posiada dwa biura- w Warszawie i Wrocławiu. Na tą chwilę pracuje u nas ponad 600 osób. Siedziba FIS w Warszawie usytuowana jest w sercu stolicy z doskonałym dojazdem do dowolnego punktu miasta i szerokim wyborem lokali gastronomicznych wokół biurowca.

W trosce o naszych pracowników zaprojektowaliśmy wygodne i komfortowe biuro, w którym każdy może znaleźć przestrzeń zarówno do pracy jak i relaksu. Pomieszczenia biurowe zapewniają najwyższy komfort pracy. Nie zapomnieliśmy też o strefach odpoczynku i rozrywki. Na dobry początek dnia pijemy kawę w naszym caffé poincie. Aby zregenerować siły po intensywnej pracy umysłowej organizujemy turniej w piłkarzyki lub rozgrywamy Mistrzostwa FIFA.

W naszym zespole każdy jest inny. Mamy różne pasje, doświadczenia i wiedzę, którymi dzielimy się na spotkaniach Friday Feeds.

Każdy pracownik jest dla nas bardzo ważny, dlatego, odpowiadając na potrzeby naszego zróżnicowanego zespołu, proponujemy szeroki pakiet benefitów. Należą do nich m.in.: karta lunchowa, owoce i ciastka, plan emerytalny, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, chillout room, opieka medyczna, caffé point, bonus za polecenie pracownika, pracowniczy plan zakupu akcji, FIS e-Learning University.

Stale się rozwijamy, dlatego Ty też masz szansę dołączyć do naszego zespołu. Pełna lista ofert dostępna jest na http://fisglobal.com/careers/. Zespół rekruterów czeka, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Wyprzedź konkurencję i wyślij swoje CV już dzisiaj.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie zapraszamy na stronę www.fisglobal.com.

Ostatnie wpisy dla FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)