Dane kontaktowe

FIRST DATA POLSKA

Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 515 30 05
Fax: +48 22 515 30 98
[email protected]

NIP: 5260210429

O NAS

First Data Polska, właściciel marki Polcard, jest jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. First Data dostarcza innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel. Naszymi klientami są najwięksi na świecie dostawcy usług finansowych, punkty usługowo-handlowe, firmy i organizacje rządowe. W bogatym portfolio posiadamy terminale płatnicze, nowoczesny systemy zabezpieczeń, zarządzanie płatnościami online, rozwiązania dla płatności w biletomatach i dla branży M-Commerce oraz bezkonkurencyjne usługi doradcze i zaawansowane produkty dla banków i instytucji finansowych takie jak m.in. wdrażanie nowoczesnych technologii np. HCE (płatności w chmurze) czy 3D Secure.

First Data™ Polcard® stanowi część amerykańskiej korporacji First Data, światowego lidera elektronicznych płatności, obecnego w 36 krajach świata, procesującego 74 miliardy transakcji rocznie!
Na całym świecie, każdego dnia i o każdej porze sprawiamy, że instytucje finansowe, akceptanci kart i ich klienci realizują transakcje płatnicze w bezpieczny, szybki i łatwy sposób.
Naszą wizją jest kształtowanie przyszłości światowego handlu za pomocą najbezpieczniejszych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie transakcji płatniczych.

First Data Polska świadczy usługi dla sektora finansowego, współpracując obecnie z 30 bankami. Zakres wsparcia obejmuje outsourcing kart płatniczych i obsługę sieci bankomatowych. Usługi dla banków obejmują m.in. wydawnictwo kart, procesowanie transakcji oraz zapewnianie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w obszarze kart płatniczych. Na koniec 2015 r. First Data Polska zarządzała ponad 6 mln kart płatniczych i siecią 1350 bankomatów.

Prawdopodobnie codziennie przeprowadzasz transakcje za pośrednictwem First Data, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. W rzeczywistości za każdym razem, gdy korzystasz z karty debetowej lub kredytowej, odwiedzasz bankomat, kupujesz kartę przeznaczona na prezent lub wypisujesz czek, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to dzięki nam transakcje te są możliwe.

NASZE WARTOŚCI:

 • STAWIANIE KLIENTÓW NA PIERWSZYM MIEJSCU
  Tworzenie wartości dla naszych klientów we wszystkich aspektach naszej działalności.
   
 • RZETELNE DZIAŁANIE
  Budowanie relacji z naszymi klientami, współpracownikami i  otoczeniem w oparciu o uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek.
   
 • ŚWIADCZENIE PROFESJONALNYCH USŁUG
  Innowacyjne podejście i kwestionowanie status quo, aby osiągać nieprzeciętne wyniki. 
   
 • DBANIE O ROZWÓJ  PRACOWNIKÓW
  Zachęcanie i wspieranie siebie nawzajem, aby stale się rozwijać i piąć po szczeblach kariery zawodowej.
   
 • CZERPANIE RADOŚCI Z PRACY
  Duma z pracy w firmie oraz odnoszenie wspólnych sukcesów w ramach globalnego zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)